Reklama

Wróżby na wiosnę!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Wiosna to magia początku i świetna pora do podejmowania pierwszych kroków ku magii, zaklęciom czy wróżebnym rytuałom. Z jej nadejściem otwiera się przed nami inna rzeczywistość.

Zdjęcie

Dzisiejsze zwyczaje nakazują, by wraz z wiosną pozbyć się niepotrzebnych rzeczy /©123RF/PICSEL
Dzisiejsze zwyczaje nakazują, by wraz z wiosną pozbyć się niepotrzebnych rzeczy
/©123RF/PICSEL

Jedni pragnąć będą niezwykłej i szalonej miłości, inni zaś rozglądać się będą za nową pracą, zwłaszcza taką, w której można rozwijać własną twórczość. Przed laty wsłuchiwano się w kukania kukułki, których liczba oznaczała na przykład ilość dzieci w rodzinie, lub była dobrym znakiem na przypływ pieniędzy.

Reklama

Natomiast, gdy panna zobaczyła pierwszego bociana w locie, wierzyła, że wkrótce opuści stan panieński. Dzisiejsze zwyczaje nakazują, by wraz z wiosną pozbyć się niepotrzebnych rzeczy z szaf robiąc miejsce na ubrania przyszłego partnera. Koniecznie trzeba usunąć z domu zeschłe bukiety, potłuczone i popękane naczynia. By przyciągnąć miłość warto też poddać się magicznym rytuałom. Oto kilka z nich:  

Pierwsze zaklęcie miłosne. Na drewnie jabłoni wytnij runę miłości. W trakcie jej wykonywania trzeba sobie zwizualizować przyszłego partnera. Ten talizman trzeba nosić ze sobą przez trzy dni. A w nocy umieścić go pod poduszką. Po trzech dniach trzeba amulet wyrzucić do płynącej wody - rzeki lub potoku.  

Drugie zaklęcie miłosne. Kup cebulkę kwiatów: hiacyntu, tulipana lub żonkila. Przed włożeniem jej do ziemi należy pod korzeń włożyć kawałek kartki, na której czerwonym flamastrem piszemy imię ukochanego. Pielęgnując i podlewając kwiat, za każdym razem trzeba wizualizować sobie nasz przyszły związek.  

Trzecie zaklęcie miłosne. Potrzebne będą dwa liście. Na jednym z nich piszemy nasze imię, a na drugim imię ukochanego. Oba liście związujemy czerwoną nitką lub wstążką. Codziennie przez trzy dni, należy nad nimi medytować wyobrażając sobie narastające wspólne uczucia. Następnie liście należy spalić, a popiół wysypać pod drzewem jabłoni.  

Czwarte zaklęcie miłosne. By zachęcić chłopaka lub dziewczynę do pierwszego pocałunku należy na kawałku kartki narysować serce. W środku wypisać imię obiektu naszych uczuć i odbić kształt ust pomalowanych szminką. Po trzech dniach kartkę spalić nad czerwoną świeczką i popiół rozsypać z wiatrem. Pocałunek będzie namiętny i gorący.

Autor: Sybilla

Artykuł pochodzi z kategorii: Horoskopy

Zobacz również

  • Horoskop na marzec 2014

    Miłość jest nieprzewidywalna, wraz z nadejściem wiosny wszystko może się zdarzyć! Horoskop podpowie ci jak pielęgnować szczęśliwy związek, podjąć trudne decyzje i co zrobić, by twoje sprawy... więcej

Reklama

Skomentuj artykuł: Wróżby na wiosnę!

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (11)

Dodaj komentarz
John

~John -

CO ZA BREDNIE!!! Dziewczyny chyba w to nie wierzycie??

kuskus

~kuskus -

Zdesperowane kobiety uwierzą w te brednie, bo wiadomo, baby są głupie. "Sfiksowałyście, boście chłopa dawno nie miały!"

Alexandra

~Alexandra -

posrało was już do końca z takimi tematami!! u 12 latka o przeciętnej inteligencji taki artykuł pewnie spowodował by śmiech i szyderę!! ogarnijcie się i albo zacznijcie pisać do rzeczy albo nie zawracajcie takimi tematami ...!!!

lizak123

Obojętny lizak123 -

Moje zaklęcie jest takie hokus pokus czary mary dziś skorzystam z twojej szpary

angel

~angel -

Lepiej przy doborze partnera zaufać liczbom one nigdy nie kłamią - zajrzyj na link. Nie musisz wierzyć po prostu sprawdż i się przekonaj.

Załączniki:
Mgt

~Mgt -

Zamiast tych glupot, wyjsc z domu, chlopak w domu Cie nie znajdzie:)

jabłoneczka

~jabłoneczka -

Jeszcze takich głupot jak żyję nie słyszałam, a co jak wiatru nie będzie? Popiół spadnie w miejscu i pocałunek będzie do kitu? Już nnie mają się czym zajmować, tylko piszą brednie, potem czytają to takie młode desperatki i później wielki smuteczek- bo były liście, jabłka i niewiadomo co, a chłopaka nie ma:(

Reklama

Reklama