Przyjaźń damsko-męska

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Znalazłaś się w takiej sytuacji: siedzicie i rozmawiacie, a on czuje, że jest tobą zafascynowany... Bardzo dobry początek! Tylko co dalej?

Zdjęcie

/East News/ Zeppelin
/East News/ Zeppelin
Pewnie zastanawiasz się teraz, próbując odpowiedzieć sobie na to właśnie pytanie, przed oczami widzisz różne obrazy... Czy chcesz być z nim dalej? Czy może jednak nie czujesz się komfortowo w towarzystwie tego mężczyzny? Czy po prostu chcesz sprawdzić, co będzie dalej?

Badania wykazują, że kobiety już podczas pierwszych trzech sekund znajomości wiedzą, jakiego rodzaju kontaktów życzą sobie z mężczyzną, którego właśnie poznały... I to jest prawda - twoja podświadomość to mądra kobieta, zauważa wiele szczegółów i potrafi bardzo trafnie ocenić mężczyznę, lecz ty sama czasem potrzebujesz więcej czasu.

Reklama

Zdarza się jednak i tak, iż pomimo to, że wiesz, iż z tego nic poważnego nie będzie, to chcesz po prostu miło spędzić z kimś czas. Ja sobie zawsze myślę w takich sytuacjach: "Ciesz się chwilą!". Warto jest zawsze docenić przyjemność płynącą z zabawy, jaką jest uwodzenie... I nie chodzi tutaj o dawanie komuś fałszywej nadziei, raczej chodzi o umiejętność cieszenia się chwilą. Więc co dalej?

Już zapewne wiesz, co czujesz do tego mężczyzny, więc warto nadać waszej znajomości odpowiednie ramy. Czy chcesz z nim dalej spędzać czas, ale raczej tylko jak z dobrym przyjacielem lub znajomym? Warto jest mieć kilku naprawdę dobrych przyjaciół wśród mężczyzn. Z wielu powodów: żeby mieć kogoś, z kim można pójść tak po prostu do kina czy na spacer, żeby wkręcił żarówkę, gdy się przepali (tak, tak - wiem coś o tym! To bywa problemem, gdy masz tylko 160 cm wzrostu!), czy pomógł przestawić coś ciężkiego... A tak na poważnie, to wiele kobiet ogranicza swoje kontakty z mężczyznami do tego jednego, jedynego i nie umie docenić przyjaźni damsko-męskiej. Niektórzy uważają, że jest to niemożliwe - ale ja wiem, że jak najbardziej tak, i mam wśród swoich znajomych wielu mężczyzn, których darzę prawdziwą przyjaźnią. I troszczę się o nich tak samo jak o moje przyjaciółki. I chociaż trudno porozmawiać z nimi o ciuchach czy uczuciach, to jednak jest to coś bardzo wartościowego - uczysz się w ten sposób budować prawdziwe relacje z mężczyznami, poznajesz ich świat, sposób rozumowania, a także sposób myślenia o kobietach...

Artykuł pochodzi z kategorii: Uczucia

REKLAMA

Więcej na temat:świat | kolor | przyjaźń
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Przyjaźń damsko-męska

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 468,

przeczytane przez: 702 osoby Dodaj komentarz

Reklama

Reklama