Kawa z muchami.pl

... jest książką o trudnej miłości, która przez kilka miesięcy dojrzewała w Internecie podczas korespondencji mailowej na portalu nasza-klasa.pl.

Kasia, lat 34 będąca w stałym związku, wychowująca piętnastoletnią córkę. Igor, lat 26, żyjący bez kobiety przy boku. Oboje pracują w dużej korporacji w Warszawie, jednej z największych firm w Polsce. Igor na początku tej historii dopiero zaczyna pracę w firmie, zaś Kasia pracuje w niej już kilka lat. Mimo ich wspólnej pracy kontakt ogranicza się do spotkań podczas szkoleń czy wyjazdów organizowanych przez firmę.

Reklama

W całej tej historii jest jeszcze Robert, czyli mężczyzna, z którym od prawie 10 lat jest w związku Kasia, który od kilku lat słabnie, brakuje w nim miłości, wspólnych chwil, a ich miejsce zajęła praca. Należy dodać, że Robert również pracował dla wspomnianej korporacji.

Historia głównych bohaterów zaczęła się na jednym ze szkoleń zorganizowanych przez firmę. Podczas samego szkolenia udało im się poznać, jednak nie mieli okazji ze sobą dłużej porozmawiać. Igor zaraz po powrocie do domu odnalazł Kasię na stronach portalu nasza-klasa.pl i napisał do niej wiadomość...

"Kawa z muchami" jest książką, która relacjonuje prawdziwą historię dwojga ludzi. Przeczytamy w niej o problemach, doświadczeniach i nietypowej miłości "o której można przeczytać tylko w książkach lub zobaczyć w filmie '' - tak napisała kiedyś , w jednym z e-maili, Kasia Igorowi .

"KAWĘzMUCHAMI.pl" będzie promował utwór Asi Asz "Nie ma nas - Kawa z Muchami".
Hubert Chmielewski
Kawa z muchami. pl

Dowiedz się więcej na temat: kawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje