Z kim płaczą gwiazdy

Wakacje, piękna pogoda, urokliwe jezioro, żagle... Na tym tle rozkwita cudowna przygoda dwóch serc, która mogłaby się skończyć jak w bajce, gdyby nie jedna, tragiczna chwila brawury. To przez nią zakochanym niebo runęło na głowy...

Michał, skacząc do wody, łamie kręgosłup. Weronika w pierwszym porywie rozpaczy podejmuje morderczą walkę o powrót ukochanego do zdrowia. I chociaż szansa na powodzenie jest znikoma, gotowa jest dla Michała zrezygnować z ambitnych życiowych planów.

Reklama

Czy ich miłość ma szansę przetrwać?

Ewa Barańska jest znaną autorką książek dla dzieci i młodzieży. W jej dorobku literackim znajdują się m.in. powieści: Kosmiczna heca, czyli wakacje z Zielonym, Kosmiczna heca, czyli na Wiridii, Kamila, Karla M., Ja, Blanka opowiadania: Propozycja nie do odrzucenia, Nocna przygoda, oraz słuchowiska radiowe: Filip i Helena i Ezechiel.

Wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Wydawnictwa TELBIT Kamila została doceniona przez młodych czytelników i znalazła się na liście najlepiej sprzedających się książek dla młodzieży w Polsce.
Ewa Barańska
Z kim płaczą gwiazdy

Wydawnictwo TELBIT
Dowiedz się więcej na temat: wakacje

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje