Prezent na walentynki dla niego. Subtelne pomysły!

14 lutego coraz bliżej. Prezent na walentynki dla chłopaka spędza Ci sen z powiek? Mamy pomysły, które zachwycą Twojego wybranka. Jeśli już wiesz co mu podarować, nasza pożyczka na walentynki pomoże w realizacji planów. Organizujemy też konkurs, w którym możesz wygrać zaproszenie do kina. Zobacz, jakie to proste.

Prezent na walentynki dla chłopaka. Wybierz emocje

On szykuje coś specjalnego? Chcesz się zrewanżować? Prezent na walentynki dla chłopaka czy męża powinien być nieoczywisty. Zaskocz go pomysłowością. Pamiętaj, że nasza pożyczka online pomoże Ci w spełnieniu zamiarów. W chwilę na Twoim koncie może znaleźć się nawet 3000 zł z terminem spłaty do 30 dni. Jeśli zwrócisz należność w terminie, to będzie to w 100% darmowa pożyczka. Zobacz, jak uszczęśliwić ją ukochanego. 

Jaki prezent na walentynki dla chłopaka? Emocjonujący!

Nasze propozycje to: 
 
1. Gokarty. Kierowcy Formuły 1 zaczynają od tej dyscypliny. Jest bezpieczna i daje wiele frajdy. Ty też spróbuj swoich sił w małym bolidzie! 
 
2. Strzelnica. Każdy chłopiec chciał kiedyś zostać policjantem. Kurs z instruktorem strzelectwa na profesjonalnej strzelnicy będzie niezapomnianym przeżyciem, które pozwoli Twojemu wybrankowi poznać nową dyscyplinę sportową. 
 
3. Syta kolacja! Pyszne jedzenie to to, co uwielbia każdy mężczyzna. Wiesz, jaką kuchnię preferuje ukochany? Zabierz go do lokalu serwującego jego ulubione potrawy.  
Prezent na walentynki dla męża. Myśl nieszablonowo 

Spraw, aby małżonek zapamiętał te walentynki.

1. Zabierz go do barbera. Pielęgnacja męskiego zarostu to rzecz święta! W walentynki zatem zabierz swojego wybranka do fachowca, który zadba o jego brodę. 
 
2. Treningi personalne. Karnet na siłownie oraz cykl spotkań z instruktorem przyda się każdemu. Ćwiczenia modelują sylwetkę, a także wpływają na zdrowie i samopoczucie. 
 
3. Kurs bezpiecznej jazdy. Twój mąż lubi samochody? Zapisz go do szkoły bezpiecznej jazdy. Instruktor pomoże mu pozbyć się złych nawyków, a także poradzi, jak radzić sobie na drodze w kryzysowych sytuacjach. Takie zajęcia wiele uczą. 

 

Pożyczka na walentynki - wygraj prezent

Zastanawiasz się, jak sfinansować walentynkowe atrakcje? Skorzystaj z Pożyczki Plus - . Nasza szybka pożyczka na walentynki za pierwszym razem jest udzielana na okres od 5 do 30 dni. Maksymalna kwota świadczenia to 3000 zł. Czy to darmowa pożyczka? Tak! Wystarczy, że spłacisz ją jedną ratą w ustalonym terminie.  

Wejdź na https://pozyczkaplus.pl/ i wypełnij formularz! Pieniądze otrzymujesz błyskawicznie. Twój partner nie zdąży nawet zjeść śniadania, a środki już będą na Twoim koncie. Nie wymagamy dodatkowych zaświadczeń. Jedynie przeprowadzamy weryfikację konta za pomocą aplikacji Kontomatik lub przelewu weryfikacyjnego na 1 grosz. Ty wybierasz! Mamy też walentynkowy konkurs. Nagrody to 60 podwójnych zaproszeń do na dowolny seans w kinie Helios! Aby wziąć udział w zabawie musisz: 
 
1. Wziąć pożyczkę w okresie od 01.02 do 14.02 i spłać ją w terminie! 
2. Odpowiedzieć na pytanie: Idealny film na walentynkowy wieczór to... i dlaczego? 
3. Poczekać do 21.02. Wówczas wybierzemy 60 zwycięzców. 
 
Warunkiem otrzymania nagrody jest terminowa spłata pożyczki online. 
 
Wspólny wypad do kina to również świetny prezent na walentynki dla chłopaka. Pośród tegorocznych premier na pewno znajdzie się tytuł, który możecie obejrzeć razem w romantycznym zaciszu kinowej sali.  

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy