Reklama

Reklama

Aktorzy ze "Stranger Things" potwierdzili, że są parą

O romansie Natalii Dyer i Charliego Heatona mówi się już od dawna. Młodzi aktorzy właśnie zaliczyli pierwsze wspólne wyjście na czerwony dywan i… wypadli świetnie.

20-letnia Dyer i 23-letni Heaton poznali się na planie, świetnie przyjętego przez widzów na całym świecie, serialu "Stranger Things".

W produkcji Netflixa zagrali nastolatków, między którymi rodzi się uczucie. Wszystko wskazuje na to, że emocje ze szklanego ekranu przenieśli do realnego życia. Parę widywano już w Paryżu, gdzie spacerowali, trzymając się za ręce, jednak do tej pory nie potwierdzili oficjalnie, że są razem.

Za taką deklarację można chyba uznać ich wspólne pozowanie do zdjęć podczas Fashion Awards 2017 w Londynie. Musimy przyznać, że aktorzy wypadli naprawdę świetnie.

Reklama

Zarówno Natalia, jak i Charlie interesują się modą i lubią wyróżniać się wśród rówieśników. Zamiast hollywoodzkiego glamour preferują styl inspirowany muzyką alternatywną i artystyczną bohemą.

W Londynie również postawili na oryginalność. Aktorka założyła bordową, transparentną sukienkę w gwiazdki, do której dobrała sandałki na słupku i niewielką torebkę. Heaton zaś zaprezentował się w czarnej koszuli, czarnych spodniach i lakierowanych butach. Nudną baze przełamał żółtą, satynową kurtką z aplikacjami.

Charlie i Natalia patrzyli na siebie z czułością i chętnie pozowali na ściance. Trzymamy za nich kciuki i życzymy wszystkiego dobrego!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Dyer i Charlie Heaton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy