Reklama

Reklama

Beyonce urodzi syna i córeczkę?

Gwiazda muzyki pop pilnie strzeże szczegółów, dotyczących swojej ciąży. Jednak ojciec wokalistki nie jest już tak dyskretny. Ostatnio, w jednym z programów telewizyjnych powiedział coś, co może sugerować, że Beyonce spodziewa się synka i córeczki.

Tydzień temu Beyonce ogłosiła fanom radosną nowinę - wkrótce zostanie mamą. Szczęście jest podwójne, bo amerykańska gwiazda spodziewa się bliźniąt. Informację o ciąży ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, publikując na swoim profilu zdjęcie, na którym wyraźnie widać jej spory brzuszek. Fotografia zebrała 10 mln plubień i tym samym stała się najpopularniejszym zdjęciem w historii tego portalu społecznościowego.

Oprócz lajków i gratulacji, pod fotografią pojawiły się komentarze z pytaniami o szacowany termin porodu i płeć dzieci.

Reklama

Jak na razie Beyonce uparcie milczy, ale rąbka tajemnicy uchylił jej tata, który niedawno był gościem programu "The Insider", emitowanego przez telewizję CBS.

 - Uważam, że Beyonce postąpiła bardzo sprytnie, ujawniając te informację i nie czekając aż zrobią to tabloidy. To rodzaj strategii - mówił Mathew Knowles. - Jestem niesamowicie dumny i niesamowicie szczęśliwy. Blue będzie miała braci  i siostry. Już jest podekscytowana.


Jednak, kiedy prowadzący dopytał tatę Beyonce, czy to oznacza, że gwiazda urodzi chłopca i dziewczynkę, Mathew Knowles szybko zaprzeczył.

 - Och, nie wiem. Powiedziałem "braci i siostry", bo nie wiem, jakiej płci będą te dzieci - powiedział.

Ciekawe, czy przyszły dziadek naprawdę nie ma pojęcia, czy tylko próbował ratować sytuację...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy