Reklama

Reklama

Dagmara z "Królowych życia" szaleje na Instagramie

Program „Królowe życia” przyciąga przed ekrany telewizorów tysiące widzów. Jego niekwestionowaną gwiazdą jest Dagmara Kaźmierska.

Dagmara, wraz z nastoletnim synem Conanem i przyjacielem Jackiem, mieszka w Kłodzku. Uwielbia się wyróżniać nie tylko ekscentrycznym strojem, ale też zachowaniem.

Reklama

W przeszłości kobieta była skazana prawomocnym wyrokiem, dziś żałuje popełnionych błędów. Stara się pomagać innym ludziom i żyć na własnych zasadach.

"Królowa" chętnie korzysta z popularności, biorąc chociażby udział w zorganizowanych imprezach. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Jej instagramowy profil śledzi w tym momencie aż 370 tys. użytkowników! Możemy znaleźć tam zdjęcia z programu, jak i prywatne fotki.

Ostatnio Dagmara pochwaliła się fotografią z koleżanką, którą opatrzyła wymownym podpisem: "Przygotowania do lotu nad kukułczym gniazdem".

Kaźmierska ma na głowie czapkę-uszankę oraz okulary przeciwsłoneczne dla dzieci. Najlepsze jednak były komentarze Internautów, którzy pisali:

- Pluto 2, - Pani nie jest królową, pani jest boginią, a nawet - Jesteś moim poprawiaczem humoru, taką pozytywną duszą. Podziwiam za nastawienie do życia i staram się mieć podobne, co by mnie pesymizm nie zjadał. Całuję.

A wy lubicie poczucie humoru Dagmary?


Dowiedz się więcej na temat: Królowe życia | Dagmara Kaźmierska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje