Reklama

Reklama

Kaley Cuoco rozwodzi się po 21 miesiącach małżeństwa

Gwiazda serialu "Teoria wielkiego podrywu" rozstała się ze swoim mężem - tenisistą Ryanem Sweetingiem - po niecałych dwóch latach małżeństwa. Para pobrała się 31 grudnia 2013 roku.

Rzecznik aktorki powiedział w rozmowie z "People.com": - Kaley Cuoco i Ryan Sweeting podjęli decyzję o zakończeniu ich małżeństwa. Proszą o uszanowanie ich prywatności. Jest to pierwsze i ostatnie oświadczenie wydane w tej kwestii.

29-letnia piękność usunęła wszelkie ślady swojego męża na swoim profilu na Instagramie oraz przestała śledzić jego profil na różnych portalach społecznościowych.

Kaley nie skomentowała jeszcze informacji o rozwodzie, ale zamieściła w na Instagramie zdjęcie smutnego szczeniaczka, które podpisała: "#mood", co odnosiło się do jej smutnego nastroju.

Informacja o rozwodzie Kaley i Ryana obiegła świat tydzień po tym, jak aktorka wyznała, że jej mąż przyjaźni się z jej byłym chłopakiem i kolegą z planu serialu "Teoria wielkiego podrywu" - Johnnym Galeckim.

Podczas programu "'Watch What Happens Live" Kaley powiedziała:  - Spotykaliśmy się pięć lat temu, ale teraz oboje żyjemy własnym życiem. Johnny jest jednym z moich najlepszych przyjaciół. Wszystko dobrze się skończyło. Wiem, że nie zawsze tak się dzieje. Nasza znajomość mogła zakończyć się w okropny sposób. Jest jednym z moich najbliższych przyjaciół, a Ryan go uwielbia, zresztą z wzajemnością. Jestem szczęściarą.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje