Reklama

Reklama

Khloe Kardashian planuje kupić szklarnię

Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" wyznała, że gdy ona i jej siostry były młodsze, to pomagały swojej matce Kris Jenner w ogrodzie.

Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" wyznała, że gdy ona i jej siostry - Kim Kardashian West, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner - były młodsze, to pomagały swojej matce Kris Jenner w ogrodzie. Celebrytka chciałaby wrócić do tych czasów.

Na swojej stronie internetowej napisała:- Może wtedy żartowałam sobie z tego, ale teraz bardzo chciałabym mieć szklarnię w moim ogrodzie.

32-letnia piękność, która uwielbia sama robić dżemy, przyznała, że jej siostry nie wiedziały wtedy, że ogrodnictwo to ciężka praca, ponieważ ich przebiegła mama mówiła im, że pomoc w ogrodzie zacieśnia więzy rodzinne.

Dodała:

Reklama

 - Kris namawiała nas do robienia różnych rzeczy, które miały na celu zacieśnianie więzi rodzinnych. Myślała, że wspólna praca w ogrodzie będzie czymś fajnym, ale my nie miałyśmy pojęcia, co tak właściwie robimy! LOL!

Nie tylko siostry Kardashian i Jenner bawiły się w ogrodników.

Taylor Swift zamieściła niedawno wideo, w którym pracuje w ogrodzie razem ze swoimi rodzicami - Scottem i Andreą.

Ona również wróciła do czasów, gdy razem z rodziną mieszkała na plantacji choinek w Cumru w Pensylwanii.

W wideo, które gwiazda nazwała "Impreza w ogrodzie", piękna blondynka, która spotyka się z Tomem Hiddlestonem, powiedziała:

 - Pracujemy w ogrodzie. To właśnie robiliśmy, gdy mieszkaliśmy na wsi.

 - Tylko nie uprawialiśmy jarmużu.

Jeśli Khloe zacznie uprawiać jarmuż w ogrodzie, to jej siostra Kourtney (37 l.) będzie tym bardzo zainteresowana, ponieważ Khloe wyznała niedawno, że uwielbia ona organiczne jedzenie.

Powiedziała:

 - Kourt je tylko organiczne jedzenie i wmówiła sobie, że ma alergię na nabiał i gluten.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy