Reklama

Reklama

Księżna Kate traci popularność

Najbardziej popularnym w rodzinie królewskiej jest 30-letni książę Harry. Doceniany jest za poczucie humoru i chwalony za zorganizowanie igrzysk dla niepełnosprawnych żołnierzy. Zajmująca dotychczas pierwszą lokatę księżna Kate spadła na czwarte miejsce.

Na drugim miejscu jest Elżbieta II, a na trzecim brat Harry'ego - William - wynika z sondażu ośrodka YouGov dla tygodnika "Newsweek". Jeszcze 14 miesięcy temu oczekując rozwiązania, księżna Kate biła rekordy popularności ściągając na siebie najwięcej uwagi i bywała porównywana z księżną Walii Dianą.

32-letnia księżna Cambridge, będąca w ciąży po raz drugi, może pocieszać się tym, że 43 proc. ankietowanych uważa, iż "posunęła naprzd sprawę emancypacji kobiet", co bierze się stąd, że nie ma dziedzicznego tytułu arystokratycznego, jak np. księżna Diana, choć jej rodzina do biednych nie należy.

Reklama

W rankingu kobiet sukcesu księżna Kate zajęła drugie miejsce za siedmioboistką Jessicą Ennis-Hill plasując się przed Elżbietą II i autorką książek o przygodach Harry Pottera - JK Rowling. 61 proc. spośród ponad 2 tys. ankietowanych uważa, że księżna Kate jest atrakcyjna, a 51 proc., że jest miła i uprzejma. Ledwie 3 proc. jest zdania, że Kate jest leniwa.

Wśród ankietowanych kobiet tylko 1 proc. chciałby się z nią zamienić rolami, czemu nie ma, co się dziwić, gdyż, kto by chciał brać na siebie trud nieustannego uśmiechania się i ciągłego testowania designerskich pomysłów na własnej skórze. Choć wielu mężczyzn pragnęłoby ją poznać, a nawet zaprzyjaźnić się, tylko 6 proc. byłoby gotowych się z nią ożenić...PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy