Meghan i Harry planują przeprowadzkę? Informator zdradził szczegóły ich decyzji

Dagmara Kotyra

Opracowanie Dagmara Kotyra

Meghan Markle i książę Harry kilka lat temu zdecydowali się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych. Obecnie mieszkają w Montecito w Kalifornii, ale wszystko wskazuje na to, że już niedługo spakują walizki i po raz kolejny zmienią miejsce zamieszkania. Informator postanowił zdradzić, co planuje książęca para.

Meghan i Harry już planują kolejną przeprowadzkę
Meghan i Harry już planują kolejną przeprowadzkęBackgrid/East NewsEast News

Meghan i Harry mierzą się z kryzysem w małżeństwie?

Doniesienia o rozwodzie wzbudzają ogromne zainteresowanie, ale para stara się dementować plotki za sprawą publicznych wystąpień. To jednak nie ucisza spekulacji. Wielu analizuje ich mowę ciała i za wszelką cenę chce dowieść, że książęca para przechodzi kryzys.

Brytyjska prasa, powołując się na ekspertkę od związków, podawała, że Meghan i Harry mogą rozstać się "po hollywoodzku", czyli zakończyć związek po cichu i nie ogłaszać separacji dla dobra swoich karier.

Tym razem media zza oceanu podają, że książęca para ma zupełnie inne plany. Okazuje się, że Meghan i Harry planują przeprowadzkę.

Meghan i Harry chcą się przeprowadzić? Wiadomo, jakie mają plany

Księżna i książę Sussex w 2020 roku postanowili zrezygnować z pełnienia oficjalnych obowiązków w rodzinie królewskiej. Oprócz tego zdecydowali się na wyprowadzkę z Wielkiej Brytanii. Początkowo zamieszkali w Kanadzie, a obecnie przebywają w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Montecito w Kalifornii.

Jak donosi TMZ, Meghan i Harry już planują kolejną przeprowadzkę, a wszystko przez to, że "chcą być bliżej blichtru i przepychu Hollywood". "Meghan i Harry rozmawiali o przeprowadzce do Los Angeles po tym, jak zdecydowali, że nie będą już szukać domu w Malibu" - podaje informator portalu.

Doniesienia o rozwodzie wzbudzają ogromne zainteresowanie, ale Meghan i Harry starają się dementować plotki za sprawą publicznych wystąpień
Doniesienia o rozwodzie wzbudzają ogromne zainteresowanie, ale Meghan i Harry starają się dementować plotki za sprawą publicznych wystąpieńBackgrid/East NewsEast News

Źródło TMZ twierdzi, że Meghan i Harry zrezygnowali z posiadłości w Malibu ze względu na brak prywatności, a to właśnie ona jest na szczycie listy ich priorytetów. Książęca para jeszcze nie wybrała dzielnicy LA, w której chce mieszkać. Informator zdradza, że na razie obejrzeli jedną działkę wartą osiem milionów dolarów. Nie zdecydowali się jednak na jej zakup.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas