Roksana Węgiel jest szczęśliwie zakochana. Kim jest Kevin Mglej?

Roksana Węgiel potwierdziła domysły swoich fanów. Piosenkarka jest szczęśliwie zakochana. O swoim związku ze starszym o osiem lat producentem muzycznym opowiedziała w rozmowie z Plejadą. - Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią – zaznaczyła Roxi.

Roksana Węgiel ma nowego chłopaka. „Nikogo w życiu nie byłam tak pewna”
Roksana Węgiel ma nowego chłopaka. „Nikogo w życiu nie byłam tak pewna” Artur Zawadzki/REPORTER East News

Roksana Węgiel zyskała popularność dzięki wygranej w konkursie Eurowizja Junior. Od tego czasu przeboje młodej artystki nie schodzą z radiowych list przebojów. Roxi jest uznawana za jedną z najzdolniejszych piosenkarek młodego pokolenia.

18-latka jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Często publikuje zdjęcia i chętnie odpowiada na pytania fanów.

Roksana Węgiel jest szczęśliwie zakochana

Miłośnikom muzyki Roksany Węgiel nie umknęły zdjęcia artystki z nowym chłopakiem. Młodziutka piosenkarka na początku września opublikowała na InstaStory romantyczny kadr przedstawiający jej dłoń oraz dłoń jej nowego partnera. Fani prosili ją, by ujawniła tożsamość wybranka. Roxi potwierdziła, że jest szczęśliwie zakochana. Mimo licznych próśb nie powiedziała jednak, jak nazywa się chłopak.

Chcę w końcu sprostować ten temat. Tak, to prawda. Jestem z nim od września i to bardzo szczęśliwa. A jego skóra pachnie lepiej niż ostatnie dni wakacji
zaznaczyła Roksana Węgiel.

Kim jest nowy chłopak Roksany Węgiel? "Nikogo w życiu nie byłam tak pewna"

Na początku związku Roksana Węgiel trzymała tożsamość swojego nowego chłopaka w tajemnicy. Zainteresowanie fanów i mediów sprawiło, że zmieniła zadanie. W rozmowie z Plejadą piosenkarka zdradziła, że jej serce podbił 26-letni producent muzyczny. - To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę "13+5". Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron - podkreśliła 18-latka.

- Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Kevin bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu
dodała.

Roksana Węgiel wyznała też, co przyciągnęło ją do ukochanego. - Dla mnie Kevin łączy w sobie wszystkie cechy, które cenię u mężczyzn. Jest zarówno wrażliwy, jak i bardzo stanowczy, z artystyczną duszą i twardo stąpającym po ziemi umysłem - zaznaczyła.

Roksanę Węgiel i jej nowego wybranka dzieli osiem lat. Artystka uważa jednak, że nie jest to duża różnica wieku. - Historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami. Moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem - zaznaczyła 18-latka.

Kim jest Kevin Mglej? To o nim wiadomo

O nowym wybranku Roksany Węgiel wiadomo niewiele. Z social mediów możemy wywnioskować, że Kevin Mglej jest producentem muzycznym. Tworzy teksty piosenek i jest właścicielem czterech firm. Urodził się w 1996 roku.

Co wiadomo o życiu prywatnym Kevina Mgleja? Nowy partner Roxi w przeszłości był zaręczony z aktorką Malwiną Dubowską. Para doczekała się synka.

Michał Szczygieł wyznał, czego nie akceptuje.Zdanowicz pomiędzy wersamiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas