Reklama

Reklama

Victoria Beckham stworzy kolekcję w przystępnych cenach

Projektantka zadecydowała, że stworzy kolekcję, na którą będą mogły sobie pozwolić przeciętne kobiety.

Torebkę 41-letniej projektantki można kupić za ponad 5500 dolarów, jednak zadecydowała, że stworzy kolekcję, na którą będą mogły sobie pozwolić przeciętne kobiety, które nie mogą wydać tak dużo pieniędzy na projektowane przez nią rzeczy.

Reklama

- Chciałabym zaprojektować wspaniałe ubrania dla kobiet, które nie mogą pozwolić sobie na markowe stroje. - powiedziała projektantka.

Domy mody Versace i Balmain współpracowały ze sklepem H&M, a Victoria przyznała, że również chciałaby zaprojektować tańszą wersję swoich ubrań.

 - Chciałabym sprawić, aby kobiety poczuły się seksowne niezależnie od budżetu jakim dysponują. - stwierdziła.

Piękna brunetka, której firma notuje roczne obroty w wysokości ponad 45 milionów dolarów i zatrudnia 100 pracowników, twierdzi, że dba o swoich podwładnych i od czasu do czasu robi im niespodziankę w postaci wizyty jakiejś gwiazdy Hollywood np. Toma Cruise'a.

 - Nic im wcześniej nie powiedziałam, a on został na całe popołudnie. Pojawił się w swoich słynnych awiatorkach i skórzanej kurtce i wyglądał jak Maverick. Kobiety oszalały jak go zobaczyły. Gdy wyszedł, powiedziałam: 'U Gucciego nie miałybyście takich atrakcji!'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje