Bliźnięta 2021-04

Bliźnięta czeka dość trudny miesiąc. Czeka je podjęcie kilku ważnych decyzji, które będą miały wpływ na ich dalsze życie. To czas wprowadzania zmian w swoim życiu.

Uczucia:

Za sprawą wpływu Marsa i Merkurego, Bliźnięta będą pełne wewnętrznych rozterek i sprzeczności. Będą chciały rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Dlatego w związkach, w których się dobrze układa, Bliźnięta zdecydują się na krok, który sprawi, iż ich relacja się rozwinie. Natomiast jeśli w relacji Bliźniąt nie układało się dobrze, to prawdopodobnie zdecydują się na rozstanie i zamkniecie tego rozdziału. Na pewno będzie to czas, kiedy życie Bliźniąt diametralnie się zmieni i od tej pory wszystko będzie inne.

Samotne Bliźnięta mają szanse poznać nową osobę, z którą może połączyć ich bliższa relacja. Kwiecień głównie za sprawą Wenus będzie dla nich czasem mocno energetycznym, dlatego powinny to wykorzystać.

Kariera i finanse:

Wpływ Marsa sprawi, iż Bliźnięta będą mocno rozdrażnione w pracy. Dlatego muszą uważać na relacje z innymi osobami, gdyż mogą sprowokować konflikt, który wpłynie bardzo negatywnie na ich pracę. Będzie to czas, potrzebny do tego, aby zobaczyły na kim mogą polegać w pracy. Pod koniec miesiąca za sprawą Słońca, które będzie w opozycji do Urana Bliźnięta mogą mieć lekkie problemy finansowe. Czeka ich nagły niespodziewany wydatek, dlatego powinny być na to przygotowane i wcześniej powinny oszczędzać pieniądze.

Zdrowie:

W kwietniu Bliźnięta mają szanse pozbyć się problemu zdrowotnego, który od dawna ich męczy. Jeśli tylko będą uważne, trafią do specjalisty, który bardzo im pomoże. Powinny mieć otwarty umysł i skorzystać z alternatywnych metod leczenia.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas