Reklama

Bliźnięta 2021-11

Bliźnięta czeka bardzo dobry miesiąc we wszystkich sferach życia. Przez znaczną część miesiąca będzie odnosić sukcesy

Uczucia:

Dla Bliźniąt listopad będzie udanym uczuciowo miesiącem. Już od pierwszych jego dni, czuwać nad ich związkiem będzie Wenus w Strzelcu, dzięki czemu ich związek będzie harmonijny, spokojny i partnerski. Nie bez znaczenia będzie również Mars w gwiazdozbiorze Wagi, który sprawi, że Bliźnięta staną się pewne siebie, poczują rozbudzoną namiętność i pożądanie, dzięki czemu w ich związku zaiskrzy.

Reklama

Samotne Bliźnięta czeka również dosyć ciekawy uczuciowo czas. Będą w tym miesiącu wyjątkowo atrakcyjne i spotkają kogoś, kto nie będzie się w stanie im oprzeć. A to będzie wiązało się z pikantnym romansem.

Kariera i finanse:

W kwestii kariery i finansów, Bliźniętom będzie się bardzo dobrze układało, przez większość miesiąca. Do 23 listopada wszystko, za co się wezmą, będzie wychodzić i przynosić zyski. Dodatkowo, ich wysiłki będą wzmocnione przez Merkurego, który zdecydowanie będzie działał na ich korzyść. Bliźnięta będą mogły sobie pozwolić na inwestowanie w siebie i swoje potrzeby, zarówno w celach rozrywkowych, jak wyjazdy, ale również zawodowych, jak szkolenia, czy kursy. Mimo tego, że początek miesiąca nie będzie najlepszy, druga jego połowa będzie zaskakująco dobra, na tyle dobra, że nie jest wykluczona wygrana finansowa.

Zdrowie:

Zdrowie będzie w listopadzie, dopisywało zodiakalnym Bliźniętom. Niewiele same będą musiały w tym kierunku robić. Sytuacja będzie na tyle korzystna, że mogą one nawet pozbyć się problemów zdrowotnych z przeszłości, w czym niewątpliwie pomagać będzie pozytywna energia Słońca.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy