WeNet i WebWave partnerami 3. edycji Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup

Artykuł sponsorowany

Już 5 maja br. odbędzie się 3. edycja zawodów w chodzie sportowym Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup. To zarówno zwieńczenie tegorocznej majówki, jak i wysokiej rangi prestiżowe wydarzenie, podczas którego zmierzą się gwiazdy światowego chodu sportowego. WeNet, jako partner wydarzenia, dołączył już do tej inicjatywy po raz kolejny. W tym roku partnerem technologicznym Warsaw Race Walking Cup jest należąca do Grupy WeNet spółka WebWave. W ramach współpracy zaprojektowała stronę zawodów, wykorzystując swój kreator www. Strona walkingkorzeniowski.com umożliwia rejestrację zawodników i zawodniczek z całego świata.

Stock
Stockmateriały promocyjne

Tegoroczna impreza odbędzie się w malowniczej scenerii Starego Miasta w Warszawie, pomiędzy Placem Teatralnym a Placem Piłsudskiego, co stanowi dodatkową atrakcję dla zawodników i kibiców. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Roberta Korzeniowskiego, polskiego czterokrotnego mistrza olimpijskiego w chodzie sportowym. Po raz kolejny, wszystkich uczestników tej imprezy połączy przyjemne z pożytecznym, czyli pasja, sport, rozrywka i biznes.

Aktywność fizyczna oraz zdrowy tryb życia to bezcenne źródła dobrostanu, który w codziennym życiu jest bardzo ważny, ponieważ daje nam siłę do działania. W WeNet od zawsze wspieramy je szczególnie, i to nie tylko dlatego, że Robert Korzeniowski jest naszym ambasadorem. Udział w wydarzeniach sportowych aktywizujących miłośników chodu sportowego, w tym młode pokolenie, to dla nas czysta przyjemność i satysfakcja
mówi Michał Wrzesiński, Chief Growth Officer w WeNet

3. edycja Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup po raz kolejny odbędzie się w ramach prestiżowego cyklu Race Walking World Tour Gold. Światowej rangi zawodniczki i zawodnicy, rywalizować będą tradycyjnie w chodzie na 20 kilometrów oraz po raz pierwszy, na dystansie dwa razy krótszym.

Wierzymy, że dbanie o balans we wszystkich sferach życia przynosi wiele korzyści, nie tylko dla jednostki, ale także dla społeczeństwa jako całości. Dlatego też staramy się tworzyć warunki sprzyjające osiągnięciu tej równowagi i inspirujemy innych do podążania tą drogą
komentuje Robert Korzeniowski

Podobnie jak w poprzednich latach, tegoroczna edycja zawodów będzie miała charakter międzynarodowy, a na starcie stanie wielu utytułowanych zawodników z całego świata. Dla wielu z nich będzie to także doskonała okazja do poprawy swoich rekordów osobistych oraz zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej rywalizacji.

WeNet
WeNetmateriały promocyjne

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup będzie wyjątkowo emocjonująca i niezapomniana dla wszystkich jej uczestników. Oczekuje się wielu niespodzianek i zaciętej walki o zwycięstwo, dlatego warto śledzić to wydarzenie i kibicować swoim ulubionym zawodnikom.

Robert Korzeniowski to nie tylko olimpijska legenda, ale także wytrwały promotor zdrowego stylu życia. Cieszymy się, że tworząc stronę internetową zawodów, mamy swój wkład w projekt Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup. Aktywny tryb życia pomaga w zachowaniu dobrej formy - nasz kreator pomaga natomiast w zachowaniu Twojej dobrej formy w sieci
dodaje Maciej Czajkowski, CEO WebWave

Warszawski mityng, odbywający się dwa tygodnie po Drużynowych Mistrzostwach świata w Antalyi, będzie dla sportowców nie tylko ważnym etapem w budowaniu formy, ale także doskonałą okazją do uzyskania kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które rozpoczną się 82 dni później.

O WeNet

WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad 1500 ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma posiada w pakiecie wszystkie usługi internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNet korzysta już 70 000 małych i średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i posiada biura w 17 lokalizacjach.

WeNet
WeNet

O WebWave by WeNet

WebWave od 11 lat rozwija kreator stron internetowych, umożliwiający ich tworzenie bez potrzeby kodowania, zarówno w wersji od zera jak i na podstawie gotowych szablonów. Od 2013 roku pozyskał on ponad 600 tys. zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Flagowymi rozwiązaniami firmy są narzędzia AI Builder™ oraz AI Writer™, umożliwiające stworzenie  strony od zera w kilka minut, na podstawie algorytmów AI oraz krótkiej ankiety wypełnianej przez użytkownika.

Źródło informacji: WeNet

Artykuł sponsorowany

.
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas