Reklama
Testuj z Philips

Magdalena Turlewicz - Test Obrotowa szczotka Dynamic Volume Brush (HP8665/00)

Przest ostatnie dwa tygodnie miałam okazję testować Suszarko-lokówkę obrotową PHILIPS Dynamic VolumeBrush HP8665/00.

Jestem właścicielka delikatnych i cienkich blond włosów sięgających do linii żuchwy. Fryzura jest prosta, pozwalająca mi na co dzień zbieranie włosów w gumkę, a przy większych okazjach układanie prostej fryzury.

Lekko falujące się włosy powodują, że przy układaniu fryzury zawsze potrzebowałam prostownicy, aby wyprostować odkręcające się końcówki. Taka stylizacja siłą rzeczy jest dość czasochłonna, więc znajomi widzą mnie zazwyczaj w kucu.

Reklama

Od razu zachwyciłam się produktem, gdyż zawsze marzyłam o takim, ale portfel nie pozwalał mi na zaopatrzenie się w ten produkt. Firma jak dla mnie produkuje świetne suszarki - kiedyś wiele lat służyła mi zwykła suszarka.

Dynamic Volume Brush dzięki dwóm rodzajom szczotek, które dodatkowo obracają się mogę szybko i łatwo wystylizować  fryzurę gładką na co dzień oraz bardziej bujną z falami na szczególne okazje. Jak 1 raz użyłam produktu, uwierzyłam, że mogę wystylizować swoje włosy jak u fryzjera - gładkie, błyszczące, sypkie. W domu po suszeniu włosy niestety nie były tak gładkie, nabierały lekkiej szorstkości.

Dzięki suszarce Dynamic VolumeBrush mam właśnie takie piękne, błyszczące włosy, a i fryzura jest doskonała. Uwielbiam i polecam!

.
Dowiedz się więcej na temat: Philips HairCare
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy