Reklama

Reklama

Ukochany będzie jej szefem

Spełni jej marzenia?

"Chciałabym nakręcić film o bardzo ciekawej kobiecie", powiedziała ostatnio w jednym z wywiadów Agnieszka Szulim (37). Okazuje się, że to całkiem realne. Dziennikarka już poczyniła pierwsze kroki, by realizować się w świecie filmu - Piotr Woźniak-Starak (34) zamierza zatrudnić ją w swojej firmie producenckiej.

Jego nowy projekt, w pracę nad którym włączy się Agnieszka, będzie dotyczył trudnych i czasem ryzykownych wyborów, jakie podejmują współczesne młode dziewczyny. Produkcja ma ruszyć pod koniec roku lub na początku przyszłego. Według naszych informacji za kamerą stanie Jan Komasa, jeden z najbardziej cenionych młodych reżyserów.

Reklama

Czy prezenterka sprawdzi się jako producentka? Ma na to duże szanse. Niedawno współprodukowała dokument "Szalone Tokio", który miał bardzo dobrą oglądalność w TVN. "Spodobało mi się robienie filmów", wyznała Szulim po swoim sukcesie, przyznając jednocześnie, że na aktorkę się nie nadaje, bo nie lubi mówić cudzym tekstem. Wygląda na to, że dzięki nowej miłości Szulim odkryła też nową pasję.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama