Reklama

Reklama

Cała prawda o mężczyznach

Dlaczego tak trudno trafić jednocześnie na dobrego i porządnego mężczyznę? Czy wszyscy mężczyźni to świnie? Skończmy ze stereotypowym myśleniem i poznajmy prawdę o mężczyznach...

Zasada nr 1: Porządni mężczyźni są brzydcy.

Numer 2: Przystojni mężczyźni nie są porządni.
3. Przystojni i porządni mężczyźni są homoseksualistami.
4. Przystojni, porządni i heteroseksualni mężczyźni są żonaci.
5. Mężczyźni, którzy nie są przystojni, lecz są porządni, nie mają zwykle pieniędzy.
6. Mężczyźni, którzy nie są tak bardzo przystojni, ale są porządni i mają pieniądze myślą, że kobiety pożądają ich tylko dla ich pieniędzy.
7. Przystojni mężczyźni bez pieniędzy oglądają się tylko za naszymi pieniędzmi.
8. Przystojni mężczyźni, którzy nie są tak porządni, ale jednak heteroseksualni, nie uważają nas za wystarczająco piękne, by się nami zainteresować.
9. Mężczyźni, którzy myślą, że jesteśmy piękne, którzy są przy tym heteroseksualni, porządni i mają pieniądze, są tchórzami.
10. Mężczyźni, którzy są przystojni, porządni, mają pieniądze, są heteroseksualni i wolni, są nieśmiali i nigdy nie robią pierwszego kroku.
11. Mężczyźni, którzy nie robią pierwszego kroku, automatycznie tracą zainteresowanie nami w momencie, gdy przejmujemy inicjatywę.
I zasada numer 12: Nie traktujcie powyższego zbyt serio, lecz jako przyczynek do dyskusji na temat mężczyzn. Bo może prawda jest zupełnie inna, albo też leży pośrodku...

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje