Olivenöl & VITAMINE – eliksir młodości

Skóra wokół oczu najszybciej zdradza przemęczenie i niezdrowy styl życia. Jest niezwykle delikatna i cienka.

article cover
materiały prasowe

W przeciwieństwie do skóry twarzy, w okolicy oka nie ma gruczołów łojowych, które chronią i zabezpieczają powierzchnię skóry łojem. To powoduje, iż skóra w tej okolicy jest bardziej podatna na wysuszanie i utratę wilgoci. Ta część naszej twarzy starzeje się najszybciej, ponieważ narażana jest na agresywne czynniki zewnętrzne i pracę mięśni. Dlatego, aby opóźnić nieunikniony proces jej starzenia, warto o nią zadbać we właściwy sposób.

Olivenöl & VITAMINE skoncentrowane serum to bogate w składniki, silne serum przeciwzmarszczkowe w postaci koncentratu minerałów i witamin, pozwalające optymalnie pielęgnować kontur oczu.

Oliwa z oliwek wraz ze skoncentrowaną witaminą E stanowią doskonałe połączenie do właściwej pielęgnacji skóry wokół oczu. Witamina E, zwana także "witaminą młodości" napina skórę i stymuluje powstawanie kolagenu. Jest jednym z najskuteczniejszych neutralizatorów wolnych rodników, odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie się skóry. Działa antyoksydacyjnie, zapobiega wysuszeniu skóry i powstawaniu stanów zapalnych.

Oliwa z oliwek utrzymuje odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie cery, a także jest naturalnym filtrem UV. Wygładza zmarszczki, odświeża, działa kojąco, a także zapobiega odwodnieniu skóry i wzmacnia jej naturalną odporność.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas