Reklama

Reklama

Najpiękniejsze szlaki w Tatrach dla fotografów i turystów, Karol Nienartowicz

Książka jest nietypowym przewodnikiem po Tatrach. Autor prezentuje w niej najpiękniejsze tatrzańskie szlaki i miejsca, które zapierają dech w piersiach, ale za punkt wyjścia wybrał ich walory widokowe oraz fotograficzne.

Najciekawsze miejsca w Tatrach polskich oraz słowackich zostały opisane pod kątem walorów widokowych, atrakcyjności panoramy i możliwości fotograficznych.

W książce "Najpiękniejsze szlaki w Tatrach dla fotografów i turystów" znajdują się opisy wszystkich szlaków w szczytowych partiach Tatr oraz najciekawsze widokowo warianty szlaków prowadzących dolinami i wprowadzających na grzbiet.

Opisy każdej wycieczki zawierają mnóstwo wskazówek fotograficznych, mapy i dziesiątki zdjęć, które ilustrują prawie wszystkie najpiękniejsze zakątki Tatr. Można powiedzieć, że to swoisty katalog tatrzańskich wspaniałości.

Reklama

Książka jest nieodzowną pozycją dla każdego, kto chce fotografować Tatry, ale również dla osób, które pragną podczas górskich wędrówek cieszyć oczy najpiękniejszymi pejzażami.

Dwuczęściowy e-book zawiera: 581 stron, 874 zdjęcia i 58 map Compass.

Premiera: 21 kwietnia 2020 r.

http://www.karolnienartowicz.com/ebook/


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy