Od pierwszego wejrzenia, Kristen Ashley

Rozgrzewa do czerwoności, pobudza wyobraźnię i powoduje szybsze bicie serca! "Od pierwszego wejrzenia", kolejny tom bestsellerowej serii "Rock Chick", to iskrzące od emocji i adrenaliny połączenie romansu z sensacją, które wielbicielkom seksownych mężczyzn oraz namiętnych miłosnych historii gwarantuje nieprzespaną noc. Premiera już 30 września.

Od pierwszego wejrzenia, Kristen Ashley
Od pierwszego wejrzenia, Kristen AshleyINTERIA.PL/materiały prasowe

Roxie Logan miała prosty plan na dorosłe życie: szafa pełna markowych ciuchów i wysoki stołek w znanej korporacji, której korytarzami przechadzałaby się, wzbudzając zachwyt kolegów i zazdrość koleżanek. Dorosłość wygląda jednak zupełnie inaczej. Roxie ma wprawdzie buty od Manolo Blahnika i stos modnych sukienek na każdą okazję, ale nie zrobiła ani zawodowej kariery, ani nie podbiła serca przystojnego milionera. Zamiast tego tkwi w nieudanym związku z drobnym krętaczem Billym Flynnem, który obiecał jej złote góry i rezydencję z bajki. Nie dość, że nie dotrzymał słowa, to jeszcze młotem rozwalił drzwi do loftu dziewczyny, gdy ta po raz setny usiłowała z nim zerwać.

Miarka się przebrała. Idąc za radą rodziny i przyjaciół, Roxie próbuje wyrwać się z toksycznego związku. Pretekstem do ucieczki przed szemranym facetem stają się poszukiwania wujka, który przed laty zerwał kontakty z rodziną.

Niestety, sprawy znów się komplikują, gdy okazuje się, że wśród nowych znajomych wujka znajduje się zniewalająco przystojny policjant, Hank Nightingale. Roxie w ciągu chwili wpada mu nie tylko w oko, ale i do łóżka. Czy związek byłej dziewczyny gangstera od siedmiu boleści i stróża prawa ma jakiekolwiek szanse? I najważniejsze: czy Billy w końcu zrozumie, że dla niego i Roxie nie ma już żadnej przyszłości?

Pościgi samochodowe, brudne interesy, porwania, bójki i mnóstwo fantastycznego seksu. Ta powieść to gwarancja emocji i przyjemnie spędzonego czasu! Kristen Ashley po raz kolejny udowadnia, że w łączeniu gorącego romansu z sensacyjną fabułą i sporą dawką humoru nie ma sobie równych. W "Od pierwszego wejrzenia" powracają bohaterowie dobrze znani z poprzednich tomów serii "Rock Chick". Obok pierwszoplanowych Roxie i Hanka pojawiają się także: Indy, Lee, Jet, Eddie oraz wiele innych postaci, które podbiły serca czytelniczek. Ważne jest jednak, że każda część stanowi osobną całość, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie od tej powieści rozpocząć przygodę z prozą Kristen Ashley.

Rekomendacje czytelniczek:

"Nie wiem, jak Kristen to robi, ale kocham jej pióro i jej historie, które trafiają prosto do mego serca, nie wspominając już o bohaterach, którymi autorka mnie czaruje".

www.arystokratkispodksiegarni.blogspot.com

"Fabuła pełna akcji, napięcia, romantyzmu, czułości, namiętności. Dialogi błyskotliwe, zabawne. (...) Gotowy scenariusz na gangsterski film z przymrużeniem oka. Rewelacyjna czytelnicza rozrywka".

Anna, Lubimy Czytać

"«Córka gliniarza» jest świetnym początkiem nowej serii od autorki, która do tej pory mnie nie zawiodła. Wyraziści bohaterowie, świetny humor, pożądanie i do tego sensacja".

www.niegrzecznerecenzje.blogspot.com

Kristen Ashley - urodziła się w Stanach Zjednoczonych, wychowywała się na farmie, w dużej wielopokoleniowej rodzinie. Od zawsze pragnęła pisać książki. Swobodnie porusza się w różnych gatunkach literackich. Jest autorką ponad sześćdziesięciu powieści, w tym znakomicie przyjętej przez zagraniczne i polskie czytelniczki serii "Dream Man" oraz "Rock Chick". Więcej informacji o autorce i jej twórczości na stronie: www.kristenashley.net.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas