W blasku słońca, Magdalena Kordel

Tego lata Magdalena Kordel zabierze czytelników w zmysłową podróż, podczas której odkryje uroki włoskiego dolce vita. Niezwykła atmosfera domu przy ocienionej cyprysami winnicy doda przybyszom odwagi, by odkryć siebie na nowo. Pod słońcem Toskanii nawet najtrudniejsze sprawy mają szansę znaleźć swój szczęśliwy finał. Czy bohaterkom uda się znaleźć miłość i szczęście? Premiera najnowszej powieści ulubionej pisarki Polek już 17 czerwca.

W blasku słońca, Magdalena Kordel
W blasku słońca, Magdalena Kordelmateriały prasowe

W drodze między Paryżem, Warszawą, Wenecją i Positano wiele może się wydarzyć. Czasem trzeba wybrać boczne, okrężne drogi, by dotrzeć do celu. Los jednak dobrze wie, dokąd nas prowadzi. Dla Leli i Nicoletty tym miejscem okazał się stary dom na skraju winnicy, w sercu malowniczej Toskanii.

I choć dotąd się nie znały, mają ze sobą sporo wspólnego.

Temperamentna Lela jest wściekła, bo były chłopak zniweczył jej plany. By nie posunęła się w zemście za daleko, przyjaciółki wyprawiają ją do Toskanii.

Droga Nicoletty również nie należała do łatwych. Dotąd szczęśliwe i poukładane życie przerwało odejście jej ukochanego męża. Żeby do reszty nie zwariować, wyrusza w podróż do przeszłości - przez Wenecję z młodości, do toskańskiego domu po przodkach.

Ciepła, skąpana w słońcu Toskanii opowieść o tym, że czasem trzeba zrobić krok wstecz, aby móc ruszyć naprzód. Pełna smaków i aromatów historia, po której lekturze nabierzecie apetytu na włoską kuchnię i zapragniecie odnaleźć receptę na swoje własne dolce vita.

O autorce

Magdalena Kordel - autorka bestsellerów Anioł do wynajęcia i Pejzaż z Aniołem, a także serii "Malownicze", "Uroczysko", "Wilczy dwór" i "Miasteczko".

W blasku słońca, Magdalena Kordel. Wydawnictwo Znak. Premiera: 15 czerwca 2020 r.

INTERIA/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas