Zaczekaj na mnie, Monika Michalik

Ubiegłoroczny debiut literacki Moniki Michalik poruszył najczulsze struny serca czytelników. Historie, które opowiada, autorka czerpie z prawdziwego życia. W najnowszej powieści "Zaczekaj na mnie", daje nadzieję, że przyjaźń i miłość pomogą przetrwać nawet najtrudniejsze chwile życia. Czy zakazane uczucie przerodzi się w prawdziwą miłość?

Zaczekaj na mnie, Monika Michalik
Zaczekaj na mnie, Monika Michalikmateriały prasowe

Aleksander Domański ma już dość śledzących go paparazzi i czytania w prasie wciąż nowych rewelacji na temat swoich romansów. Wyjeżdża nad morze, by zaszyć się w cichym miejscu i zastanowić, czy kiedykolwiek jeszcze napisze o miłości. Już dawno przestał w nią wierzyć. Ale gdy tylko zjawia się w recepcji pensjonatu i poznaje Amelię, całkowicie zapomina o swoim planie. Nie może uwolnić się od wspomnienia jej pięknych oczu.

Choć całe miasteczko huczy od plotek o przyjeździe znanego z miłostek pisarza, Amelia walczy ze sobą, by nie ulec jego urokowi. W domu czeka na nią mąż. I mimo że Grzegorz nie przypomina już mężczyzny, którego pokochała, Amelia wierzy, że jeszcze wszystko się zmieni. Przecież obiecał, że więcej nie zrobi jej krzywdy.

Gdy Amelia wreszcie postanawia zaryzykować i posłuchać swojego serca, dzieje się najgorsze. Czy Aleksander spełni swoją obietnicę? Czy usunie się wreszcie w cień?

O autorce

Monika Michalik - autorka książek "Bądź moim marzeniem" i "Zaczekaj na mnie"
Monika Michalik - autorka książek "Bądź moim marzeniem" i "Zaczekaj na mnie"fot. Radosław Kaźmierczakmateriały prasowe

Monika Michalik - laureatka konkursu "Jak zostać ulubioną pisarką Polek". Jej debiutancka powieść "Bądź moim marzeniem" była inspirowana wydarzeniami z jej życia.

Zaczekaj na mnie, Monika Michalik. Wydawnictwo Znak. Premiera: 1 lipca 2020 r.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas