Przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok już zaczęła się spełniać?

Wizje Nostradamusa wciąż są żywe i wiele ludzi wierzy w to, że najsłynniejszy jasnowidz świata, przewidział dokładnie naszą przyszłość. Choć jego proroctwa są pisane niejasnym językiem i można jego słowa interpretować na różne sposoby, to jego wyznawcy odnajdują wiele prawdy w tym, co zapowiadał. Tym razem powracają przepowiednie Nostradamusa na 2023 rok.

Rosja wciąż straszy bronią jądrową...
Rosja wciąż straszy bronią jądrową...123RF/PICSEL

Nostradamus, jak i wielu innych wizjonerów, jasnowidzów, od wieków straszą ludzkość tym, jaka czeka nas przyszłość. Przeważnie maluje się ona w ponurych barwach. Choroby, wojny, kataklizmy i wreszcie koniec świata, to najczęstszy scenariusz wielu takich przepowiedni.

Znamienita większość opisuje katastrofy, wojny, choroby i wszelkie inne nieszczęścia. Dlatego też nie dziwi fakt, że i przepowiednie Nostradamusa na 2023 rok nie napawają optymizmem. Co więc takiego w swoim umyśle zobaczył okultysta, że powinniśmy już zacząć się obawiać zbliżającego się nowego roku?

2023 rok według przepowiedni Nostradamusa. To koniec świata jaki do tej pory znaliśmy?

Co Nostradamus zapowiada na 2023 rok?
Co Nostradamus zapowiada na 2023 rok?123RF/PICSEL

Nostradamusowi przypisuje się wiele już spełnionych przepowiedni, jak chociażby dojście Hitlera do władzy, zamach na World Trade Center, czy nawet wybuch pandemii koronawirusa.

Wielu może się zdziwić, ale według słów proroka świat pogrążony jest nieustannie w wojnie, która trwa od 1995 roku, a jej zakończenie jasnowidz przewidział właśnie na przełom 2022 i 2023 roku.

Wtedy to ma zjawić się osoba, która położy kres cierpieniom i walkom, to też wtedy rozpocznie się nowy etap dla ludzkości.

Zanim jednak to nastąpi według Nostradamusa Stany Zjednoczone pogrążą się w wojnie domowej. W tym czasie upadnie też wielka potęga: Chiny lub Rosja.

Obecna sytuacja na świecie może dawać niektórym nadzieję na to, że wizjoner miał na myśli... Rosję. To także jest powiązane z przepowiednią o użyciu broni chemicznej lub biologicznej na terenie Europy.

Wielu fanów Nostradamusa widzi w jego przepowiedni także odniesienie do obecnych prezydentów Rosji i Ameryki. Jeden ma zostać zdradzony, a drugi zapadnie według wieszcza na dotąd nieznaną chorobę.

„Demakijaż”: Związkowe perypetie Marii NiklińskiejPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas