Reklama

Reklama

Agresywna Naomi Campbell

Supermodelka Naomi Campbell, zatrzymana na londyńskim lotnisku Heathrow za napaść na funkcjonariusza policji, została zwolniona za kaucją - donosi Reuters powołując się na źródła policyjne.

Campbell wyprowadzono z samolotu British Airways mającego odlecieć do Los Angeles. Brytyjskie media informują, że powodem awantury, do jakiej doszło na pokładzie, był zagubiony bagaż.

Rzecznik zarządu lotniska ujawnił w czwartek jedynie, że "wezwano policję, by usunęła pasażerkę z samolotu British Airways". Rzecznik policji potwierdził, że w terminalu nr 5 lotniska Heathrow zatrzymano kobietę za napaść na policjanta, ale odmówił ujawnienia jej tożsamości.

37. letnia Naomi Campbell jest znana z porywczego charakteru. W zeszłym roku sąd na Manhattanie skazał ją na pięć dni robót publicznych oraz zwrot kosztów leczenia asystentce, w którą supermodelka rzuciła telefonem komórkowym.

Reklama

Nie była to pierwsza sprawa sądowa Campbell. Wcześniej pozwy przeciwko niej za niewłaściwe traktowanie złożyło kilkoro jej byłych pracowników.

Na początku tego roku w mediach na całym świecie głośno było o miłości, jaka rozkwitła ponoć między modelką a prezydentem Wenezueli Hugo Chavezem. Naomi przeprowadziła wywiad z Chavezem dla brytyjskiego magazynu "GQ" i wyznała przy okazji, że jest nim zauroczona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje