Reklama

Reklama

Alicja Bachleda-Curuś: Tajemniczy chłopak

Alicja Bachleda-Curuś przyznała, że "kogoś spotkała", ale nie chciała zdradzić, kim jest ów tajemniczy znajomy. Zaprzeczyła też, jakoby łączyło ją coś bliższego z Sebastianem Kulczykiem, synem Jana Kulczyka, jednego z najbogatszych ludzi w Polsce.

Alicja rzadko ostatnio przebywa w Polsce. Czas dzieli między graniem w filmach w Polsce i poza jej granicami oraz pobieraniem nauk zawodu aktorskiego w USA.

Reklama

Nie znaczy to jednak, że nie ma zupełnie czasu na życie prywatne. Co więcej, w jej życiu jest mężczyzna, ale aktorka nie chce na ten temat się wypowiadać.

"Spotkałam kogoś, ale póki co zachowam to dla siebie" - powiedziała krótko w wywiadzie dla tygodnika "Gala".

Bachleda-Curuś zaprzeczyła temu, że "rozkochała w sobie Sebastiana Kulczyka".

"Fotoreporterzy przyłapali nas na rozmowie, a potem do tych zdjęć dopisano niestworzone historie. Poznaliśmy się na balu charytatywnym w Wiśniczu".

"Lubimy się, bo łączy nas podobne poczucie humoru. Sebastian ma duży dystans do siebie, jest normalnym chłopakiem, choć sytuacja, w której postawiło go życie, jest wyjątkowa".

Kariera jest dla Alicji ważna, lecz nie marzy jej się zrobienie jej za wszelką cenę. Opcja załatwienia sobie roli przez łóżko nie wchodzi w jej przypadku w grę.

"Mówi się, że tak jest łatwiej, ale myślę, że nie. Dla osoby, która ma choć trochę wrażliwości i decyduje się na taki krok, to z pewnością trudne przeżycie. Jeśli się szuka okazji, to się ją znajdzie".

"W tym biznesie dużo zależy od promowania siebie. To są często rzeczy mało związane ze sztuką: przyjęcia, kolacje i cenna wiedza, do kogo i kiedy się uśmiechnąć".

"Najczęściej bankietowy kontakt zamarza na etapie rozmowy przy stoliku, ale bywa, że stolik zamienia się w sypialnię. Tragedia wielu artystów polega na poczuciu uzależnienia od innych i bezradności. Ja na szczęście nie czuję się od nikogo uzależniona".

Dowiedz się więcej na temat: chłopak | Alicja Bachleda-Curuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje