Reklama

Reklama

Biustologia

Okazuje się, że osobowość i charakter kobiety zależy od... rozmiaru i kształtu jej piersi.

Do takich wniosków doszedł włoski naukowiec Piero Lorenzoni. Uważa wręcz, że wspomniany czynnik w równym stopniu, co znak zodiaku, determinuje osobowość kobiety.

Reklama

Lorenzoni skategoryzował typy kobiecych piersi, używając do porównania owoców - od melonów, przez grejpfruty, ananasy, pomarańcze, cytryny, po... czereśnie.

Zgodnie z klasyfikacją, kobieta z dużymi okrągłymi piersiami (jak melony) może na pierwszy rzut oka sprawiać wrażenie pełnej matczynego ciepła i oddania, podczas gdy tak naprawdę obce są jej te cechy. Tego typu kobiety cenią smakowite jedzenie, lubią być podziwiane i rozpieszczane. Ale, co ciekawe, nie przepadają za seksem.

Z kolei kobiety już nie tak hojnie obdarowane przez naturę, o małych piersiach porównywanych może trochę złośliwie do czereśni, to radosne i niezwykle ekscytujące panie. Pełne czaru i inteligentne, chętnie oddające się rozrywce. Stanowią świetną partię zarówno w życiu codziennym, jak i na urlopie, a jednak ich zainteresowanie seksem należy do umiarkowanych.

Biustologia? Czemu nie? Ale nie dajmy się zwariować nieograniczonej pomysłowości naukowców. Każde piersi, czy małe, czy średnie, czy duże są po prostu piękne.

Dowiedz się więcej na temat: osobowość | Piersi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje