Byk - opis znaku:

Gdyby potężna energia Barana nie została zatrzymana, groził by chaos. Dlatego twoim zadaniem jest przytrzymanie i formowanie energii źródłowego impulsu energii. Pierwotna energia Barana musi być zatrzymana, aby znalazła nową formę. Ta nowa forma staje się piękna. Musisz się liczyć z tym (o ile oczywiście nie masz wpływów innych znaków), że wielu ludzi będzie uważało, iż działasz zbyt powoli i flegmatycznie. Ale takie zachowanie wynika z pragnienia staranności i dokładności. Aby zachować to, co zostało zdobyte, potrzebny jest spokój i pokój, dlatego nie lubisz wojny. Dzięki wytrwałości i cierpliwości masz szansę zrealizować to, co zainicjowali ludzie spod innych znaków. Poruszając się w świecie musisz wziąć pod uwagę, że jak mało który znak przydajesz ogromne znaczenie formie. Może powodować to w efekcie Twoją mniejszą skuteczność na krótkim dystansie. W większej perspektywie Twoja taktyka jest bardzo przemyślana. Nie rzucasz się żywiołowo w przygodę, ale spokojnie, wytrwale i konsekwentnie dążysz do obranego celu. Gdy go zdobędziesz, potrafisz utrzymać to, co zdobyłeś. Być może niektórzy nazwą Cię materialistą. Nie przejmuj się tym. Przede wszystkim dzięki wyczuciu materii dajesz kształt i formę rzeczom.

Reklama

Dzięki pozytywnemu wpływowi planety Wenus masz wiele wdzięku i uroku osobistego. Ponieważ Wenus patronuje także wszystkiemu, co jest okrągłe, nie przejmuj się tym, jeśli ciało Twoje również trochę będzie miało kształty zaokrąglone. Musisz pamiętać, że nasza europejska kultura narzuca jedną formę dla wszystkich. Wiedz, że Twoje wenusjańskie formy są bardziej sympatyczne niż myślisz i zjednują Ci wielu przyjaciół. Dają im poczucie harmonii i bezpieczeństwa. Twoja oryginalność jest na tyle mocna, że nie musisz wcielać się w inny - Twoim zdaniem ciekawszy - znak. Być może nie zaliczasz się do nowatorów i będziesz szedł utartymi ścieżkami. Masz szansę kontynuować to, co przekazane Ci zostało przez tradycję.

Twoim wielkim atutem jest potężna siła woli, stałość i wytrwałość - rozwinięte w wielkim stopniu. Jeśli jakieś ważne zadanie stanie przed Tobą do zrealizowania, wtedy nie oszczędzisz czasu, energii i największego wysiłku, aby osiągnąć cel. Musisz dbać o to, aby nie znaleźć się w atmosferze gonitwy i pośpiechu, bowiem wtedy trudno zebrać Ci jest myśli, a ludzie zniecierpliwieni odbiorą Ci wszelką ochotę do pracy. Musisz uważać, aby w Twoim otoczeniu - kiedy myślisz, kiedy zastanawiasz się, kiedy spożywasz posiłek - nie było ludzi, którzy nerwowo spieszą się i zaburzają Twój naturalny rytm życia. Na zewnątrz wielu ludzi może nawet odbierać Cię jako osobę melancholijną. Nie dawaj ludziom zbyt wielu powodów do takiego osądu.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje