Reklama

Reklama

Dietetycy chwalą Zetę Jones

Brytyjscy dietetycy pochwalili publicznie Catherine Zetę Jones za to, iż nie dotrzymała słowa i nie postanowiła za wszelką cenę nie przybrać na wadze w czasie swojej drugiej ciąży.

Piękna Walijka urodzi swoje drugie dziecko w marcu.

Catherine będąc dwa lata temu w ciąży z pierwszym dzieckiem, synkiem Dylanem Michaelem, przytyła kilkanaście kilogramów, a powrót do dawnej wagi zajął jej kilka miesięcy wytężonych ćwiczeń pod okiem wynajętego trenera. Nic dziwnego, iż później mówiła, że podczas kolejnej ciąży stara się pozostać znacznie szczuplejsza.

Dziś, na niespełna trzy miesiące przed rozwiązaniem, wiadomo, że Catherine nie udało się dotrzymać danego sobie słowa. Aktorka przyznała się w programie Davida Lettermana, że jest już tak zaokrąglona, że nie może dotknąć palców stóp.

Reklama

Brytyjskie Stowarzyszenie Dietetyków (British Dietetics Association) pochwaliło jednak aktorkę za to, że postawiła przede wszystkim na dobro dziecka, a nie piękną sylwetkę.

"Widać wyraźnie, że Catherine należy do tych, które stawiają na pierwszym miejscu dobro nie narodzonego dziecka a nie przejmują się tym, że znów trochę przybiorą na wadze" - powiedziała dr Wendy Doyle z Brytyjskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: jones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy