Reklama

Reklama

Forum: Udany związek

Jak już spotkamy "tego jedynego" i chcemy się z nim związać na dłużej, może nawet na całe życie, zastanawiamy się, w czym tkwi tajemnica udanego związku i co zrobić, żeby właśnie nasz taki był przez długie lata.

Przecież wspólne życie to nie tylko chwile szczęścia i radości, ale też i łez. Bo życie we dwójkę to umiejętność kompromisu, akceptacji drugiego człowieka, zrozumienie jego potrzeb i chęć ich zaspokajania.

Gdy stan zakochania mija i świat już nie jest taki różowy jak kiedyś, szukamy recepty na udany związek. Czy wystarczy miłość a reszta sama przyjdzie? Czy umiejętność życia w związku to sztuka, której trzeba się nauczyć? I co zrobić, żeby podczas tej nauki popełnić jak najmniej błędów? Jak postępować, żeby iść przez życie trzymając się za rękę i wiedzieć, że zawsze można na tego drugiego człowieka liczyć?

Na naszym Forum poruszamy ważne tematy:
Ślub - za i przeciw * Rodzić, nie rodzić * Zamieszkać razem * Rozwód * Facet na czacie * Kłamstwo * Miłość i seks * Jak się go pozbyć * Wystarczy kochać? * Czego mu zazdrościsz? * Sponsoring * Spalić mosty * 8 marca * Dwa razy do tej samej rzeki * Rodzina * Samotność * Jego wady * Weekend* Forum: Z miłości czy dla pieniędzy * Forum: Kariera czy dziecko * Forum: Wakacyjna miłość * Forum: Kochanek idealny

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: miłość | forum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje