Reklama

Reklama

Forum: Z miłości czy dla pieniędzy

Niektóre z nas wiążą się z mężczyzną tylko dlatego, że serce mówi im, że to właśnie ten. Inne kobiety decydują się na związek, bo "on jest w porządku", a życie przy jego boku będzie spokojne i dostatnie.

Czasami wielką miłość zastępuje wyrachowanie i chęć życia na luzie.

Zdarza się tak, że dochodzi do tego, bo na tę wielką miłość kobieta długo czekała, szukała jej, ale niestety nie znalazła.

Dlatego, gdy pojawia się kandydat na męża, który mówi, że może jej zabezpieczyć przyszłość, że będzie miała wszystko czego dusza zapragnie, kobieta podejmuje decyzję, bo na wielką miłość czekać już dłużej nie chce.

Zdarza się też tak, że na początku dorosłego życia kobieta od razu nastawia się na poszukiwania bogatego królewicza, u którego boku wygodnie będzie mogła się starzeć. Miłość nie jest najważniejsza, byleby z tym królewiczem było ciekawie i bezpiecznie.

Reklama

Czy decydujesz się na związek tylko z miłości, nie zwracasz uwagi na zasobność kandydata i tylko takie rozwiązanie bierzesz pod uwagę? Czy może poszukujesz bogatego narzeczonego, bo w dzisiejszych ciężkich czasach to o wiele lepsze rozwiązanie?

Na naszym Forum poruszamy ważne tematy:
Ślub - za i przeciw * Rodzić, nie rodzić * Zamieszkać razem * Rozwód * Zamieszkać razem * Facet na czacie * Kłamstwo * Miłość i seks * Jak się go pozbyć * Wystarczy kochać? * Czego mu zazdrościsz? * Sponsoring * Spalić mosty * 8 marca * Dwa razy do tej samej rzeki * Rodzina * Samotność * Jego wady * Weekend

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: forum | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje