Reklama

Reklama

Geri Halliwell: Wspomnienia z odchudzania

Geri Halliwell znowu nabrała kształtów i nie jest już tak szczupła, jak w czasach, kiedy powstawał wideoklip do pamiętnej piosenki "It's Raining Man", towarzyszącej filmowi "Bridget Jones". Angielska wokalistka, była członkini grupy Spice Girls, wspomina dziś czasy obsesyjnego dbania o linię jako prawdziwy koszmar. Zachodziło wówczas nawet niebezpieczeństwo, iż nigdy nie będzie mogła mieć dzieci.

Ciągłe odchudzanie się zaburzyło czynności organizmu Geri. Doszło nawet do tego, że przestała dostawać okres. Wtedy zrozumiała, iż posunęła się w swej dbałości o odpowiednią sylwetkę stanowczo za daleko.

Skończyła wówczas z wyczerpującymi ćwiczeniami fizycznymi i głodzeniem się.

Teraz Halliwell postanowiła powiedzieć o wszystkich swoich niemiłych doświadczeniach, aby przestrzec inne kobiety przed wpadnięciem w podobną pułapkę.

"W pewnym momencie moje ciało wyglądało wspaniale, ale nie funkcjonowało jak należy. Przestawałam mieć menstruację, oczywiście z powodu utraty wagi i stresu. Myśl, że być może nie będę mogła nigdy mieć dzieci, sprawiła, że się ocknęłam".

Reklama

"Teraz, kiedy nadchodzi odpowiedni czas w miesiącu, zaczynam zrzędzić, piersi mi się powiększają, a moje ubrania przylegają ciasno tak, jak powinny. Odbieram to jako błogosławieństwo matki natury. Nie chcę już katować się ćwiczeniami i dietami. Jadam trzy posiłki dziennie, a porcje są znacznie większe. Przybrałam trochę na wadze i teraz czuję się naprawdę zdrowa".

Całą prawdę o koszmarze walki o wypracowanie odpowiedniej figury Geri opowiedziała w poszerzonej wersji autobiografii "Just For The Record".

"Moja historia dowodzi, że nie ma znaczenia, kim jesteś i ile posiadasz. Wszyscy musimy walczyć ze sobą. Jestem dość bogata, mogę płacić swoje rachunki, mam własny dom i w zasadzie nie muszę pracować".

"Jestem sprawna i zdrowa, mam wspaniałych przyjaciół i cudowną rodzinę. Nikt nie ma jednak klucza do szczęścia. Nauczyłam się, że jedyną rzeczą, która pozwala każdemu czuć się szczęśliwym, jest zaakceptowanie samego siebie".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wspomnienia | Geri Halliwell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje