Reklama

Reklama

Giuliani się żeni

Były burmistrz Nowego Jorku Rudolph Giuliani stanie wkrótce na ślubnym kobiercu.

Jak donoszą nowojorskie gazety, w ubiegłym tygodniu 58-letni Giuliani oświadczył się swojej przyjaciółce, 47-letniej Judith Nathan. W Nowym Jorku zaręczyny b. burmistrza to spore wydarzenie. Po 11 września mieszkańcy Nowego Jorku po prostu kochają Giulianiego.

Na razie nie ujawniono, gdzie i kiedy odbędzie się ślub. Giuliani wręczył swojej wybrance platynowy pierścionek z owalnym szafirem cejlońskim, otoczonym diamentami. Przyszła żona polityka jest dyplomowaną pielęgniarką.

Rudolph Giuliani wyrósł w oczach nowojorczyków na prawdziwego bohatera po zamachach z 11 września. Niezbyt popularny przed atakiem na WTC z powodu problemów w swym małżeństwie, po zamachach wyrósł na postać rangi międzynarodowej.

Reklama

- Dla wielu ludzi było to jak transformacja, przemiana z człowieka, który, szczerze mówiąc, nie był specjalnie lubiany przez nowojorczyków, w osobę, której mimo niechęci zaufali, ponieważ czuli, że w razie niebezpieczeństwa mogą na nim polegać - tłumaczył po ataku na USA fenomen Giulianiego Tomas de Luca, profesor z Uniwersytetu Fordham.

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje