Reklama

Gwiazdy lecą na ślub Cruise'a

Brooke Shields (41 l.,"Nasz włoski mąż") udowodniła, że zapomniała i wybaczyła Tomowi Cruise'owi (44 l.) jego gorzkie słowa pod jej adresem. Shields spakowała się i poleciała do Włoch na ślub gwiazdora z Katie Holmes (27 l.), który odbędzie się w sobotę, 18 listopada.

Shields i scjentologiczny Cruise poróżnili się, kiedy to gwiazdor publicznie skrytykował aktorkę za to, że podczas wywiadów telewizyjnych oraz w swojej książce "Down Came the Rain" promowała leki pomagające walczyć z depresją poporodową.

Gwiazdorzy jednak ostatecznie pogodzili się podczas śniadania w posiadłości Shields. Aktorka nawet zaprzyjaźniła się z Holmes, która urodziła swoje pierwsze dziecko tego samego dnia i nawet w tym samym szpitalu co Shields.

W związku ze ślubem Holmes i Cruise'a, Brooke przełożyła nawet zdjęcia do swojego najnowszego filmu. Aktorka była wśród pierwszych sław, które zjawiły sie we Włoszech.

Reklama

Na miejscu są już także Jennifer Lopez z Markiem Anthony'm, nowa hollywoodzka para Jim Carrey i Jenny McCarthy, Will Smith i Jada Pinkett Smith. John Travolta z Kelly Preston również są zaproszeni na ślub, podobnie jak Steven Spielberg i jego żona Kate Capshaw.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: holmes | ślub
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama