Reklama

Reklama

Gwyneth Paltrow z wokalistą Coldplay

Chris Martin, wokalista popularnej brytyjskiej formacji Coldplay, potwierdził, że spotyka się ze słynną amerykańską aktorką Gwyneth Paltrow.

Nie oznacza to jednak, że można ich już uważać za parę. Aczkolwiek oboje są sobą tak bardzo zafascynowani, wszystko może się jeszcze w najbliższej przyszłości zmienić.

Reklama

"Chris powiedział mi: Jestem dumny, że spotykam się z kimś, kto jest tak miły i piękny. Ona jednak nie jest jeszcze moją dziewczyną" - ujawnił znajomy muzyka.

Chris i Gwyneth poznali się ledwie dwa tygodnie temu, po koncercie Coldplay w Londynie. Od tamtej pory spotkali się kilka razy, a dziennikarzom udało się nawet zrobić im zdjęcie, jak wieczorem wracali do mieszkania muzyka.

"Jest jeszcze za wcześnie. Mam jej numer telefonu, dzwoniłem kilka razy i pytałem, czy nie zechciałaby się ze mną umówić. Spotkaliśmy się w weekend i wychodzi na to, że świetnie się rozumiemy. Dobrze się razem bawiliśmy. Nie wiem, czy jeszcze coś takiego się zdarzy. Czuję się nieswojo mówiąc o tym, bo dopiero się zaprzyjaźniamy" - mówi ostrożnie Chris Martin.

"Jest cudowna. Jeśli coś między nami zaiskrzy, to w porządku. Nie wiem, czy ona przepada za mną, ale na pewno przepada za zespołem. To dziwne, bo jest wielką gwiazdą Hollywood, a ja zwykłym kolesiem z Coldplay" - dodał wokalista Coldplay.

Dowiedz się więcej na temat: wokalista | Chris Martin | Coldplay | Gwyneth Paltrow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje