Jak wspierać dziecko w nauce

Poradnik "Jak wspierać dziecko w nauce" powstał z myślą o rodzicach, którzy chcą dowiedzieć się jak wspierać dziecko w nauce i jak wspomagać predyspozycje i zdolności.

Każde dziecko może odnieść szkolny sukces i każde ma prawo do rozwijania swoich indywidualnych umiejętności i talentów. Zarówno rodzice, jak i szkoła powinni stworzyć dziecku warunki do samorealizacji, ale tylko ich współdziałanie może przynieść zadowalające rezultaty. Jak to zrobić?

Reklama

W poradniku znajduje się wiele praktycznych i przydatnych informacji na temat rozwoju dzieci w wieku wszesnoszkolnym, ich potrzeb i problemów. Również rodzice młodszych dzieci znajdą tam coś dla siebie. Stworzony specjalnie z myślą o sześciolatkach miniprzewodnik, pomoże ocenić, czy dziecko może już zostać uczniem.

Do poradnika dołączona jest płyta CD zawierająca m.in. mini kurs umiejętności wychowawczych, zestaw zabaw rozwijających umiejętności dziecka.

"Jak wspierać dziecko w nauce", autorzy: Małgorzata Taraszkiewicz, Grażyna Redlisiak, Wiga Bednarkowa, Zuzanna Taraszkiewicz, cena: 32 zł, Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: umiejętności | dziecko

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje