Reklama

Reklama

Jak wspierać dziecko w nauce

Poradnik "Jak wspierać dziecko w nauce" powstał z myślą o rodzicach, którzy chcą dowiedzieć się jak wspierać dziecko w nauce i jak wspomagać predyspozycje i zdolności.

Każde dziecko może odnieść szkolny sukces i każde ma prawo do rozwijania swoich indywidualnych umiejętności i talentów. Zarówno rodzice, jak i szkoła powinni stworzyć dziecku warunki do samorealizacji, ale tylko ich współdziałanie może przynieść zadowalające rezultaty. Jak to zrobić?

W poradniku znajduje się wiele praktycznych i przydatnych informacji na temat rozwoju dzieci w wieku wszesnoszkolnym, ich potrzeb i problemów. Również rodzice młodszych dzieci znajdą tam coś dla siebie. Stworzony specjalnie z myślą o sześciolatkach miniprzewodnik, pomoże ocenić, czy dziecko może już zostać uczniem.

Reklama

Do poradnika dołączona jest płyta CD zawierająca m.in. mini kurs umiejętności wychowawczych, zestaw zabaw rozwijających umiejętności dziecka.

"Jak wspierać dziecko w nauce", autorzy: Małgorzata Taraszkiewicz, Grażyna Redlisiak, Wiga Bednarkowa, Zuzanna Taraszkiewicz, cena: 32 zł, Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: umiejętności | dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy