Reklama

Reklama

Joanna Brodzik: Nowy mężczyzna?

Pojawiły się spekulacje, że producent telewizyjny Jan Kępiński jest nowym życiowym partnerem Joanny Brodzik, aktorki i modelki.

Sami zainteresowani jak na razie temu zaprzeczają, a ich przyjaciele odmawiają jakichkolwiek komentarzy.

Reklama

30-letnia Brodzik spędziła po niedawnych wyborach Miss Polonia 2003 miły wieczór w towarzystwie 35-letniego Kępińskiego w warszawskiej restauracji "Manhattan". Nic dziwnego, że od razu pojawiły się plotki o ich romansie.

"Z wieloma przyjaciółmi trzymam się za rękę. I nic to nie oznacza" - tłumaczy aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

Wiosną tego roku rozstała się z Bartłomiejem Świderskim, śpiewającym aktorem, z którym przeżyła wspólnie cztery lata. Z tego powodu każdy pojawiający się u jej boku mężczyzna jest traktowany przez media jako jej potencjalny nowy partner życiowy.

"Janek jest moim przyjacielem i nie będę tego komentował" - powiedział krótko dziennikowi Hubert Urbański.

Poproszona przez "Super Express" o zanalizowanie zdjęcia Joanny i Kępińskiego trzymających się za rękę, specjalistka od języka ciała powiedziała: "Parę na zdjęciu łączy bardzo dużo. Takie splecenie rąk i ułożenie ciał oznacza wielką bliskość fizyczną, wręcz intymną zażyłość".

"Mężczyzna mocno, całą dłonią, obejmuje dłoń kobiety, pochyla się nad nią. Mówi w ten sposób: jesteś moja, jesteś ze mną. To nie jest równoznaczne ze stwierdzeniem: jesteśmy razem lub: jestem z tobą".

"Jego intencje mogą nie do końca być czyste, bo wydaje się mniej zaangażowany w ten związek. Ale kobiecie to odpowiada, nawet bardzo".

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Brodzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama