Reklama

Reklama

Komornik u Piotra Machalicy

Małgorzata Machalica, wciąż prawna małżonka słynnego aktora Piotra Machalicy (m.in. Nic śmiesznego"), udzieliła obszernego wywiadu magazynowi "Na Żywo". Opowiedziała w nim o swoim życiu po rozpadzie małżeństwa. Jedna z informacji brzmi naprawdę sensacyjnie.

Zapytana, czy Piotr Machalica pomaga jej finansowo, Małgorzata Machalica odpowiedziała: "Wprost przeciwnie - przeszkadza. Alimenty zasądzone przez sąd ściąga od niego komornik. Na szczęście widzę wyjście z tej sytuacji, w której się znalazłam, to zielone światełko w tunelu. Są perspektywy".

Reklama

Żona aktora również jest absolwentką szkoły aktorskiej (studiowali razem), ale przed laty zdecydowała się porzucić zawód, aby zajmować się domem i dziećmi. Małżeństwem byli przez 24 lata.

47-letni Piotr Machalica od blisko dwóch lat jest związany z młodszą od siebie o 16 lat aktorką Edytą Olszówką.

Małgorzata Machalica opowiedziała "Na Żywo", że teraz zamierza skoncentrować się na prowadzeniu dwóch sklepów odzieżowych w Warszawie.

Pytana, czy myśli jeszcze o ułożeniu sobie życia z innym mężczyzną, powiedziała: "Najpierw muszę ułożyć swoje życie zawodowe i ustabilizować się psychicznie i fizycznie. A co będzie potem, tego nie wiem. Jestem otwarta, ale ostrzej wszystko postrzegam i o żadnych stałych związkach nie myślę. Na razie nie jest mi to potrzebne".

Dowiedz się więcej na temat: komornik | Machalica

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje