Reklama

Reklama

Koncerty Garou

Marysia Sadowska wraz z zespołem będzie rozgrzewać publiczność przed koncertami Garou w Warszawie i w Katowicach, które odbędą się 4 i 5 czerwca.

Tymczasem okazuje się, iż na warszawskim "Torwarze" kanadyjskiego wokalistę wspomoże Krzysztof Cugowski z Budki Suflera.

Reklama

Garou przyleciał do Polski w piątek, 28 maja. Jeszcze tego samego dnia wystąpił w "Barze", a także pojawił się jako gość jubileuszowego koncertu Budki Suflera w Opolu.

W rewanżu za tamten występ Cugowski zaśpiewa z Garou na koncercie na warszawskim "Torwarze".

Z kolei Marysia Sadowska poprzedzi koncert kanadyjskiej gwiazdy, promując w ten sposób swój ostatni album, zatytułowany po prostu "Marysia Sadowska".

Sadowska była niegdyś gwiazdą popularnego programu muzycznego dla dzieci "Tęczowy Music Box". Później próbowała robić karierę światową, ale sukces udało się jej odnieść jedynie w Japonii.

Garou zapytany w rozmowie z INTERIA.PL, czego fani mogą spodziewać się po jego obecnych koncertach, odpowiedział: - Bądźcie gotowi! Przywozimy nowe piosenki, więc przygotujcie się na dobrą zabawę.

- Te koncerty bardzo nam się podobają i bardzo się cieszymy, że możemy się podzielić tym, co lubimy z ludźmi, których lubimy. Zawsze uwielbiam przyjeżdżać do Polski.

INTERIA.PL jest patronem medialnym koncertów - zobacz więcej, kup bilety

Przeczytaj też wywiad z Garou.

Dowiedz się więcej na temat: koncerty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje