Reklama

Reklama

Kryzysy, które mogą wzmocnić rodzinę

W programie poznamy historię pana Stanisława, który 14 lat temu owdowiał. Został sam z siedmiorgiem dzieci. Pan Stanisław opowie nam, jak daje sobie radę z wychowaniem dzieci.

Córka, Monika, która ma 17 lat w rozmowie z Jolantą Krysowatą opowie, jak wygląda jej życie bez mamy, która zmarła jak miała 2 lata. W studio Jolanta Krysowata porozmawia z Iwoną, wdową z dziewięciorgiem dzieci. Najstarsze dziecko miało 17 lat, a najmłodsze pół roku, kiedy zmarł mąż pani Iwony. Córka pani Iwony - Paulina opowie nam, jak radzą sobie bez taty.

Reklama

Poznamy też historię Jadwigi, która nadużywała alkoholu i mąż ją zostawił. Wszyscy odwrócili się od pani Jadwigi, została sama z małym dzieckiem. Pani Jadwiga opowie nam, jak sytuacja, w której się znalazła spowodowała, że poszła na terapię.

Jolanta Krysowata porozmawia także z panią Bożeną, która została porzucona przez męża. Sama wychowuje czwórkę dzieci. Mąż Bożeny jest alkoholikiem, przebywa za granicą, rzadko kontaktuje się z dziećmi. Poznamy też pana Andrzeja, wdowca, który został z dziećmi. Pan Andrzej opowie nam, jak zmieniło się jego życie po odejściu żony. Córka Andrzeja opowie nam, jak wygląda życie bez mamy i czy łatwo było jej zaakceptować nową mamę.

Czy największą sztuką jest żyć dniem dzisiejszym? Na to pytanie postara się odpowiedzieć terapeuta Feliks Dumanowski i psycholog Mirosława Kątna. Czy potrzebne są w naszym życiu kryzysy? W jaki sposób zmienia się nasze życie po kryzysie? W studio Jolanta Krysowata porozmawia o tym z zaproszonymi gośćmi.

Wcześniej jednak poznamy Mateusza, który ma 8 lat i choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Mateusz w ciągu roku powinien uczestniczyć w kilku turnusach rehabilitacyjnych, koszt jednego takiego turnusu to 3 500 PLN.

Oglądaj program na antenie Telewizji Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje