Reklama

Reklama

Lorenzo Lamas rozwodzi się

Lorenzo Lamas amerykański aktor, którego w Polsce znamy z serialu "Renegat", wniósł pozew o rozwód ze swoją czwartą żoną Shauną Sand, którą poślubił sześć lat temu.

Co ciekawe, aktor, który na ekranie poskramiał seryjnie niebezpiecznych osobników, twierdzi, że małżonka używała w stosunku do niego przemocy fizycznej.

Reklama

Jak zwykle najtrudniejszą kwestią do rozstrzygnięcia będzie podział majątku oraz opieka nad dziećmi. Lamas i Sand doczekali się trzech córek - Alexandry (4 lata), Victorii (3) i 

rocznej Isabelli.

Lamas, jak twierdzi Shauna, zdążył już zablokować wszystkie wspólne konta bankowe i karty kredytowe. Zrobił to jeszcze przed złożeniem pozwu rozwodowego w sądzie w Los Angeles. Adwokat aktora zapewnia jednak, że była gwiazda "Playboy’a" ma i tak zapewniony dostęp do sporej gotówki. Dodał przy tym, że jej tempreament w ostatnich kilku mieiącach znacznie się wyostrzył, czego rezultatem było kilka fizycznych ataków na Lamasa.

"Shauna i ja rozstaliśmy się, ponieważ byliśmy niekompatybilni. Szanujemy się nawzajem i zależy nam na tym, aby rozwiązać to w jak najlepszy sposób ze względu na dobro naszych córek" - napisał Lorenzo Lamas w oświadczeniu.

44-letni Lorezno Lamas poznał swoją czwartą żonę na planie serialu "Renegat". Jest potomkiem aktora Fernando Lamasa i aktorki Arlene Dahl.

Dowiedz się więcej na temat: aktor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje