Reklama

Reklama

Lubię rodzinę Mostowiaków

- Gdy kończyłam trzeci rok studiów twórcy serialu zorganizowali casting. Wzięłam w nim udział i wygrałam, z czego do dziś bardzo się cieszę. "M jak Miłość" to świetny serial.

Reklama

- Lubi pani rodzinę Mostowiaków?

- Lubię! W życiu prywatnym jestem jedynaczką, nad czym zawsze ubolewałam. Jak patrzę na rodzinę Mostowiaków, to czasami myślę o tym, że chciałabym mieć taką liczną rodzinę.

- Choć od wielu lat gra pani w serialu, nie zaniedbała pani teatru. Aktualnie wraz z Małgorzatą Foremniak gra pani w spektaklu "Jabłko".

- Bardzo lubię teatr, mam nadzieję, że "Jabłko", które jest ambitnym i dobrym spektaklem spodoba się widzom. Być może będziemy jeździć z tym spektaklem po całej Polsce.

- Jak pani dba o figurę? Jest pani bardzo szczupła...

- Zawsze żartuję, że odkąd przestałam się odchudzać, nie mam problemu z figurą. A mówiąc poważnie: nie stosuję żadnych diet, ale prawda jest też to, że dużo pracuję.

Gdy brałam udział w "Tańcu z gwiazdami" obiecywałam sobie, że popracuję nad swoją kondycją. Ale na regularne uprawianie sportu nie mam po prostu czasu. Od czasów "Tańca" robię jednak "brzuszki". A gdy mam trochę czasu, jeżdżę na rowerze.

- Ma pani piękne włosy i cerę. Jak pani o nie dba?

- Dziękuję... Nie robię jakichś specjalnych zabiegów. Staram się używać dobrych kosmetyków pielęgnacyjnych, dobrych szamponów. Staram się w miarę możliwości żeby moja dieta była urozmaicona, bo witaminy są potrzebne organizmowi, mają wpływ na wygląd skóry. Myślę też, że duże znaczenie mają geny. Nie lubię mocnego makijażu, staram się wyglądać naturalnie.

- A co z wolnym czasem? Ma go pani?

- Niewiele. A gdy go mam, lubię wybrać się do kina na dobry film, poczytać dobrą książkę. Przyznam się, że lubię czytać w wannie. Czasami oglądam w telewizji swoje ulubione seriale: "Gotowe na wszystko" i "Przyjaciół". No i chodzę na długie spacery z psem.

- Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiała Jolanta Żabińska

Dowiedz się więcej na temat: miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje