Reklama

Reklama

Lucy Liu: Mylono mnie z chłopakami

Amerykańska aktorka Lucy Liu, gwiazda serialu "Ally McBeal" i filmu "Aniołki Charliego", obecnie zaliczana jest do grona piękniejszych gwiazd Hollywoodu. Jak sama wspomina, kiedy była młodsza często mylono ją z chłopakami, ponieważ nie była zbyt urodziwa.

Lucy długo nie mogła pogodzić się z tym, jak wygląda i zajęło jej sporo czasu zanim z brzydkiego kaczątka stała się piękną kobietą. Przeszłość - jak sama zapewnia - zostawiła trwały ślad w jej psychice. Lucy twierdzi, że jest bardzo nieśmiała i wstydzi się na przykład zapraszać mężczyzn na kolację.

"Byłam chudziutka jak gałązka i miałam bardzo krótkie włosy" - wspomina czasy dzieciństwa Lucy Liu w magazynie "Red". "Moja mama obcinała mi włosy na bardzo krótko. Trudno było powiedzieć czy jestem chłopcem, czy dziewczynką. Nosiła obszerne ubrania, byłam strasznym chudzielcem, mizernie wyglądającym. Ogólnie byłam bardzo nieatrakcyjna".

Reklama

"Do dziś nikt mnie nigdzie nie zaprasza. Żaden mężczyzna. Sądzę, że utożsamiają mnie z tymi przemądrzałymi postaciami, które gram, bardzo dominującymi. Nie chodzi mi o to, żeby każdy wokół mnie gdzieś mnie zapraszał. Ja jednak jestem zbyt nieśmiała, aby sama gdzieś zaprosić jakiegoś mężczyznę" - dodaje aktorka.

Ananova

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aniołki Charliego | aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje