Reklama

Monica Bellucci: Krągłe jest piękne

Znana ze swych krągłości i posągowej figury włoska aktorka Monica Bellucci wyśmiewa dążenie swoich amerykańskich koleżanek po fachu do maksymalnie szczupłej sylwetki.

Uważa, że przez to wyglądają one dziecinnie, nie zaś jak prawdziwe kobiety.

Monica sama chętnie mówi o swoich niepodważalnych cielesnych walorach i twierdzi, że jej uroda jest w starym stylu. Dzięki temu podobno jest traktowana przez mężczyzn jak prawdziwa dama.

"Zbyt wiele amerykańskich aktorek i modelek jest szczupłych i dziecinnie wyglądających. Może dlatego, że niektórzy mężczyźni boją się prawdziwych kobiet i dlatego kierują swoje zainteresowanie ku tym dziecinnie wyglądającym, bo chcą je przed czymś chronić. Ja nigdy nie bałam się wyglądać jak prawdziwa kobieta".

Reklama

"Być może wyglądam staromodnie, ale mam wrażenie, że mężczyźni chcą oglądać prawdziwą kobietę, z obfitymi kształtami. Nie lubią skóry i kości, a tutejsze aktorki wyglądają, jakby musiały się cały czas odchudzać".

"Jeżeli w Ameryce mężczyzna mówi kobiecie, że jest piękna, to pewnie musi być ona po wielu operacjach plastycznych. Efekt widać przez dwie godziny, a wcześniej trzeba było pewnie wydać masę pieniędzy na kosmetyki i ubrania".

Monica zapewnia, że jest całkowicie naturalną pięknością i w ogóle nie stara się jakoś specjalnie o siebie dbać.

"Nie ćwiczę i nigdy nie zrobię sobie operacji plastycznej. Doceniam bardzo to, że mężczyźni akceptują jak wyglądam".

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy