Reklama

Reklama

Najmodniejsze fryzury? Naturalne!

Powinniśmy pokazywać naszą osobowość nie tylko poprzez styl ubierania się, ale również przez nasze fryzury - namawia Filip Galas, stylista Artistic Team L'Oréal Professionnel.

Według najnowszych tendencji, fryzury mają być jak najbardziej naturalne. - Zwracamy się już ku naturalnej rzeźnie, naturalnej teksturze włosów. Takich, które można wysuszyć suszarką, nie trzeba ich prasować żelazkiem, nie trzeba ich kręcić na szczotkach, absolutnie nie tapirować, wałki na głowie też już niekoniecznie są na czasie - mówi Filip Galas. - Zakładamy, że te naturalne fryzury, całkowicie swobodne, całkowicie luźne, to jest to, co nosić się będzie.

Reklama

Zobacz pracę stylistów polskiej fryzjerskiej grupy kreatywnej Artistic Team L'Oréal Professionnel i awangardowej holenderskiej grupy fryzjerskiej KINKI, którą dziennikarze programu VIP TV 4 podglądali na Kongresie L'Oréal Professionnel. Impreza odbyła się pod hasłem: "Ograniczenia są w twojej głowie, nie na niej!".

VIP - Wydarzenia i Plotki oglądaj w telewizji TV 4 w soboty o godz. 12.00. Zobacz też internetowe strony programu: www.viptv4.interia.pl

Dowiedz się więcej na temat: team | fryzury | najmodniejsze fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje