Reklama

Reklama

Nawet z nim nie tańcz!

Są faceci, których należy omijać szerokim łukiem, nawet jeśli są zabójczo przystojni... a może właśnie dlatego. Nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Każda z nas spotkała na swojej drodze faceta, którego nie powinna nigdy spotkać. Dla własnego dobra. Niestety najczęściej jest w tych nieodpowiednich coś takiego, co sprawia, że przyciągają nas do siebie, jak ćmę do światła. I zazwyczaj do niczego dobrego to nie prowadzi... A kiedy już wyleczymy rany, obiecujemy sobie, że nigdy więcej... aż do następnego razu. Dla własnego dobra jednak warto unikać nieodpowiednich facetów. Nieodpowiedni dla każdej z nas oznacza coś innego, jest jednak grupa facetów, którzy zawsze i dla każdej z nas są nieodpowiedni...

Reklama

Wcale ze sobą nie śpią

Nieodpowiedni jest przede wszystkim facet, który ma żonę. Taka impreza nikomu nie wyjdzie na dobre, a już na pewno nie tobie i jego żonie - choćby się zarzekał, że od dawna nic ich nie łączy... Gdyby naprawdę nic już między nimi nie było, najprawdopodobniej nie byliby już małżeństwem. Nie daj się wmanewrować w taki związek, w którym facet będzie ci wciąż obiecywał, że już wkrótce skończy z żoną... jeszcze tylko spłacą kredyt, niech dzieci podrosną, itp. Jesteś warta o wiele więcej, niż może ci zaoferować facet z doskoku, który dzieli łóżko z inną kobietą.

Nikt go nie rozumie...

Podobno żaden facet nie wymyśli sobie takiej wymówki, jaką znajdzie mu kochające kobieta. Coś w tym jest... Pamiętasz awantury z rodzicami o chłopaka z liceum, który wciąż wagarował ale twoim zdaniem był słodki i nauczyciele się na niego uwzięli? Kilka lat więcej na karku nie zmieniło cię jednak tak bardzo i nadal wydaje ci się, że mamusia złośliwie krytykuje twojego księcia, świat jest niesprawiedliwy a inni wcale go nie znają, tylko ty wiesz jaki on jest tak naprawdę...

Facet, któremu musisz szukać wymówek, żeby go przed samą sobą usprawiedliwić na pewno jest nieodpowiedni, choćbyś ze wszystkich sił starała się to przed sobą ukryć. Poszukaj innego, tego kwiatu jest pół światu.

On jest taki młody...

Facet, który jest od ciebie dużo młodszy jest nieodpowiedni, choćby był bardzo dojrzały wewnętrznie. Spotkaj się z jego znajomymi, posłuchaj muzyki, której on słucha, spędź czas tak, jak robi to jego pokolenie, "zamknij się w pokoju i puść na cały regulator muzykę, jakiej on słucha, i wytrzymaj przynajmniej trzy godziny. Wierz mi, zauroczenie przejdzie."(Elizabeth Hilts, Diablica w łóżku).

Jesteś jego królewną

Jeśli na pierwszej randce facet mówi ci, że jesteś kobietą jego życia, że to ciebie właśnie szukał i śnił po nocach o tobie - uciekaj gdzie pieprz rośnie! Z takim mężczyzną nie zbudujesz trwałego związku, którego pragniesz i z pewnością nie będzie to facet twojego życia - sama się o tym przekonasz, jak tylko za którymś razem zapomnisz włożyć różowe okulary.

Jeśli już wyeliminujesz wszystkich nieodpowiednich facetów, którzy staną na twojej drodze - na placu boju pozostaną ci, na których można liczyć, z którymi można budować związek. Odpowiedni faceci po prostu a wśród nich ten najbardziej odpowiedni... I choć często dajemy się zwieść tym nieodpowiednim, ważne, by w porę się zorientować, zabrać torebkę i dalej szukać, bo nie warto trwonić czasu i energii na toksyczne związki, z których wynosisz tylko połamane serce.

AP

Na podstawie książki Elizabeth Hilts, Diablica w łóżku, Wydawnictwo Helion.

Nie zgadzasz się z autorem tekstu i chcesz wyrazić własne zdanie? Przeżyłaś coś ciekawego i chcesz podzielić się swoją historią?

Napisz list do Redakcji!

Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje