Reklama

Reklama

Niebezpieczne pieszczoty w samochodzie

O tym, że seks w samochodzie może być przyjemny wie niejedna ( niejeden również) internautka. Nie zdążyli się o tym przekonać malezyjscy narzeczeni, którzy zostali skazani przez tamtejszy sąd za... pieszczoty w aucie. Teraz czeka ich chłosta.

W Malezji islamski sąd skazał na karę chłosty parę, przyłapaną na pieszczotach w samochodzie.29-letni Mohammad Shahrin Abdul Majid i 24-letnia Nadiah Najat Hussin zostali w maju zatrzymani na publicznym parkingu w stanie Selangor w centralnej Malezji. Oboje byli tylko w bieliźnie. Para, zamierzająca wkrótce wziąć ślub, przyznała się do próby uprawiania pozamałżeńskiego seksu.

Reklama

Sąd nie uwzględnił jednak okoliczności łagodzących - faktu, że nie doszło do zbliżenia a także planów zawarcia formalnego związku - i skazał każde z nich na sześć uderzeń kijem ratanowym i grzywnę w wysokości po 5 tys. ringgitów (1400 USD). Para zapowiedziała odwołanie od wyroku.

Jest to kolejny przypadek zaktywizowania się sądów islamskich w Malezji, do tej pory uważanej za kraj umiarkowanego islamu. W ostatnim czasie na kary chłosty skazano tu kobietę za publiczne picie piwa i mężczyznę za podobne przewinienie.

W Malezji prawo islamskie odnosi się tylko do muzułmanów, stanowiących ok. 60 procent 28-milionowej ludności kraju. Wyznawcy innych religii nie podlegają szariatowi.

Dowiedz się więcej na temat: niebezpieczeństwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje