Reklama

Reklama

Piękna, sławna i szczęśliwa

Mówi się o niej, że jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Modelka i aktorka Laetitia Casta promuje właśnie najnowszy film, w którym wystąpiła. Lada chwila, po raz kolejny, zostanie mamą.

Karierę modelki rozpoczęła mając 15 lat. Przypadkiem. Na korsykańskiej plaży wypatrzył ją fotograf agencji modelek, zrobił zdjęcia, dał wizytówkę. Sama Casta nigdy nie uważała się za piękność, przeciwnie, jako nastolatka miała mnóstwo kompleksów.

Do dziś nie uważa się za idealną, choć kariery mogłaby jej pozazdrościć niejedna koleżanka po fachu. Laetitia była twarzą L`Oreala, Diora, Chanel, pozowała do popiersia Marianny, symbolu Republiki Francuskiej. Magazyn "Rolling Stone" ogłosił ją mianem "najgorętszej modelki roku".
Wystąpiła w najdroższym francuskim filmie - "Asterix i Obelix kontra Cezar" Clade`a Zidiego w roli ukochanej Obelixa. We wrześniu do polskich kin trafi najnowszy film z jej udziałem - "Twarz" w reż. Tsai Ming-lianga.
Piękna, sławna i w dodatku szczęśliwa. Wkrótce przyjdzie na świat jej trzecie dziecko, drugie w związku z aktorem Stefano Accorsim. Modelka jest już mamą 8-letniego Orlando i 3-letniej Sahtane.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monika Pietrasińska | film | modelki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje